Eksperyment Berlenskyego i Shearsa

Opublikowano: 24.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 528

Fizyk i biolog Thomas Berlensky, Mark Shears, przez lata badali wpływ niektórych rodzajów fal dźwiękowych na ludzkie ciało, zwłaszcza na mózg. Ich eksperymenty wykazały, że pewne częstotliwości mogą wpływać na tkanki w najróżniejszych formach, co natychmiast zwróciło uwagę armii amerykańskiej oraz obcego wywiadu. Wszak odkrycie mówiło o wpływaniu na ludzki tkanki, a to oznaczało możliwość konstrukcji broni, czyli czegoś co najbardziej uwielbiała i uwielbia do tej pory każda armia na świecie.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.