„Królowa przepowiedni” uściśla prognozy na 2014 r.

Opublikowano: 17.12.2013 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 586

Jej prognoza na koniec 2013 roku – śnieg w Egipcie – brzmiała absolutnie niewiarygodnie, ale spełniła się. Pewien czas temu kairska kobieta–astrolog i numerolog Joy Ayyad podzieliła się z „Głosem Rosji” swoimi prognozami na koniec 2013 roku i na przyszły rok dla Egiptu i innych krajów. Między innymi Joy Ayyad przepowiedziała, że do końca roku w Egipcie spadnie śnieg.

Nie można przekonywać, że tego w Egipcie w ogóle nigdy nie było, ale w ciągu 120 lat obserwacji pogodowych dokładnie takiego zjawiska nie było: w zeszłym tygodniu w Kairze po raz pierwszy od wielu dziesięcioleci spadł śnieg! Nocą w wielu rejonach egipskiej stolicy termometry pokazały do +3°С, a w ciągu dnia w Kairze było +7°С – najniższa temperatura od ponad 120 lat obserwacji pogodowych. Śnieg pokrył także inne rejony kraju. W Aleksandrii ogłoszono sytuację nadzwyczajną i wstrzymano pracę portu morskiego. Na Półwyspie Synaj w niektórych regionach warstwa śniegu miała 3-5 centymetrów. Dla mieszkańców kraju, gdzie średnia temperatura zimą wynosi +18°C, było to trudne doświadczenie. W egipskich domach nie ma oczywiście grzejników, tylko klimatyzatory. Ludzie nie mają także ciepłych ubrań, w których można wyjść z domu w taką pogodę: nigdy do tej pory nie były potrzebne. Takiej pogody nikt się nie spodziewał, także synoptycy.

Do tego „królowa przepowiedni”, jak nazywają panią Ayyad w Egipcie, przepowiedziała upadek dwóch reżimów – Hosni Mubaraka i Mohammada Mursi, a także wiele innych rzeczy, które się spełniły z niezwykłą dokładnością. Po zaśnieżonych ulicach Kairu korespondent „Głosu Rosji” pośpieszył do domu „królowej przepowiedni”. Siedziała w swoim gabinecie siedziała w ciepłej kurtce i kapeluszu chroniąc się od przepowiedzianej przez nią zimna.

– Co pani czuje patrząc na śnieg za oknem?

– Czuję się bardzo dobrze, ale jest mi teraz, jak i wszystkim w Kairze, bardzo zimno. Rozumiem, że zobaczyć ośnieżone drzewa w Egipcie jest czymś nadzwyczajnym. Muszę jednak ostrzec, że nie jest to ostatni śnieg tej zimy w Kairze. Całe miasto będzie pokryte śniegiem. W wielu krajach ta zima będzie niezwykle chłodna. Jeszcze do końca tego roku pogoda spłata nowe niespodzianki w naszym regionie, szczególnie w Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Co do nadchodzącego roku, który w Azji Wschodniej nazywany jest „Rokiem Konia”, to ja go nazywam „Rokiem Mówiącego Nieba”. Będzie to rok globalnych zmian i w czysto przyziemnych sprawach, i w sferze duchowej.

– Zmiany będą na lepsze czy na gorsze?

– Mogę uspokoić Egipcjan i powiedzieć, że rok 2014 będzie ogólnie rzecz biorąc pomyślny nie tylko dla Egiptu, a dla wielu krajów. Szczególnie, że liczba 2014 daje w sumie 7 (2+0+1+4=7). Zgodnie z Torą, Biblią i Koranem, cyfra 7 to doskonałość. Dlatego życzę wszystkiego najlepszego narodowi egipskiemu z nadchodzącym rokiem pod znakiem siódemki. W 2013 roku było wiele rozwodów i rozstań, a w nadchodzącym roku będzie wiele wesel i spotkań.

Cyfra 7 to cyfra zwycięstwa i triumfu. U wielu narodów jest symbolem zwycięstwa – podniesiona ręka z palcami wyciągniętymi w znak V – victoria. Ten właśnie znak oznacza arabską cyfrę 7. Siła tej cyfry jest bardzo duża. Na przykład sir Winston Churchill odniósł wiele zwycięstw w swoim życiu dzięki energii tej cyfry.

Siódemka będzie mieć duże znaczenie dla Rosji i dla Egiptu. I Rosję, i Egipt czeka w 2014 roku powodzenie, które przyjdzie, jak to zawsze bywa, poprzez przezwyciężanie prób. Nawiasem mówiąc te dwa kraje w nowym roku znacznie zbliżą się do siebie.

Niezbyt spokojna prognoza dla Libanu: mieszkańcy tego kraju będą musieli dokonać wielu starań, aby uniknąć najgorszego. Muszą być bardzo ostrożni i unikać jakichkolwiek kłótni.

Siódemka nie przyniesie spokoju mieszkańcom Stanów Zjednoczonych. W tym kraju w przyszłym roku można się spodziewać poważnych klęsk żywiołowych. Oprócz tego w kraju dojdzie do dużego rozłamu w społeczeństwie, który może stać się początkiem końca tych Stanów Zjednoczonych, do których przyzwyczailiśmy się.

Autor: Amru Omran
Źródło: Głos Rosji


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Gylhyrst 17.12.2013 11:16

  Czytałem wcześniej jej “przepowiednie” i szkoda mi było, że z tym śniegiem w Egipcie przed końcem roku to przesadziła i jest niewiarygodna. A tutaj… zonk – i sam nie wiem już co myśleć.

 2. Komzar 17.12.2013 13:47

  Fajna jest, ale szkoda, że nic nie powiedziała o Polsce, hihi, no i o dwóch najważniejszych państwach. Koronie Angielskiej i Izraelu. Może dlatego, że nic się nie zmieni w tej kwestii czyli będzie cały czas beznadziejnie na świecie.

 3. Joshua 18.12.2013 07:21

  podniesiona ręka z palcami wyciągniętymi w znak V – victoria. Ten właśnie znak oznacza arabską cyfrę 7.

  a myslałem że V to 5 😉

 4. nowaKonstytucja 19.12.2013 15:41

  Rozwiązanie z problemu wyzysku politycznego i religijnego na świecie : _To pismo należy dołączyć do konstytucji każdego wolnego narodu. Nowa Konstytucja zawiera nowe prawo oparte na piśmie świętym a nie na religii , która opiera swoje dogmaty wiary na kłamstwach. Każda suwerenna konstytucja bez tych wyjaśnień jest świadectwem niesprawiedliwości i przejawem egoizmu oraz pustym dogmatem wartości. Przeczytaj nową Konstytucję dla narodu Polskiego . Zapraszamy na spotkania i rozmowy oraz do korespondencji ! “Zapisy do Grupy ” Prawdziwa Wolność” : korespondencja na adres krr.koop@o2.pl
  Wejdź na : nowakonstytucja.jimdo.com

  Konstytucja to nie władza , to autorytet !

 5. agama 22.12.2013 22:10

  Meier w 1981 r. przepowiedział, że USA grozi podział i wojna domowa do roku 2020. http://wolnemedia.net/ezoteryka/niepokojace-przepowiednie-plejaran/
  Chyba że wymedytujemy pokój.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.