EBV, półpasiec, toksoplazmoza, gruźlica i rak po szczepieniu

Opublikowano: 16.01.2022 | Kategorie: Zdrowie

Liczba wyświetleń: 633

Dr Sucharit Bhakdi wyjaśnia, w jaki sposób i dlaczego genetyczne „szczepionki” przeciwko COVID-19 wywołują załamanie obrony immunologicznej przed czynnikami zakaźnymi, które leżą uśpione w naszym organizmie. Należą do nich liczne wirusy, takie jak Herpes zoster (półpasiec), Epstein-Barr-Virus (mononukleoza zakaźna), Cytomegalowirusy, bakterie – szczególnie gruźlica – i pasożyty. Ponadto, nasze limfocyty-wartownicy są niezwykle ważne w ochronie przed nowotworami, ponieważ szybko niszczą komórki rakowe, które nieustannie pojawiają się w naszym organizmie. Zniszczenie tych limfocytów-wartowników przez szczepionkę będzie miało katastrofalne skutki w skali globalnej. Pacjenci z uśpionymi infekcjami, takimi jak gruźlica, oraz z nowotworami złośliwymi zaleją szpitale na całym świecie. Link do artykułu, na który powołuje się dr Bhakdi, TUTAJ.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.