Patent Microsoftu nr WO2020060606 zbliża nas do NWO

Opublikowano: 24.04.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Publikacje WM, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4987

Microsoft złożył wniosek o patent na wykorzystanie ciała ludzkiego (z zaimplementowanym jakimś składnikiem) do płatności bezgotówkowych. Patent ma numer WO2020060606. Niektórzy widzą w nim biblijne Znamię Bestii (666), bo w patencie występują trzy cyfry 6 (060606). Patent nie został jeszcze przyznany – obecnie trwa procedura jego uzyskania.

Zaangażowanie Billa Gatesa w powszechnych, światowych szczepieniach jest powszechnie znane. Patent można łączyć z pomysłem na „paszporty epidemiczne” dla osób odpornych na koronawirusa.

Na przykładzie Chin widać, że do podobnych systemów potrzebna jest sieć 5G, która jest intensywnie rozwijana równocześnie prawie we wszystkich państwach świata, również w Polsce, oprócz Szwajcarii (zawieszono rozwój sieci 5G do chwili przeprowadzenia badań dowodzących nieszkodliwości dla zdrowia ludzkiego). Podczas procedowania specustawy koronawirusowej PiS próbował nawet dorzucić do niej ustawę o zniesieniu konieczności przeprowadzania oceny wpływu na środowisko nowo stawianych nadajników sieci GSM. Mówił o tym m.in. Grzegorz Braun.

Wygląda też na to, że zwolennikiem pomysłu Billa Gatesa ws. łączenia biotechnologii z telekomunikacją jest były Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a obecnie Minister Zdrowia Łukasz Szumowskiego. Na poniższym wystąpieniu z 2017 r. mówi wprost o wizji Billa Gatesa. Widać, że jest nią zauroczony. Niedawno minister Szumowski oświadczył, że kryzys koronawirusowy zakończy się dopiero wtedy, gdy pojawią się szczepionki. Kompletnie zignorował inne możliwości – pojawianie się lekarstwa na COVID-19 i naturalne wygaśnięcie epidemii.

Od dawna mówi się, że celem Billa Gatesa jest zaczipowanie wszystkich ludzi świata. Plan, za którym stoi m.in. ród Rockefellerów, realizowany jest od dziesięcioleci. Jako pierwszy ujawnił go nieżyjący już Aaron Russo. Ostrzegał, że jeśli zostanie zrealizowany, a ktoś narazi się tzw. elicie – po prostu wyłączą mu czipa.

Jeszcze do niedawna bankowość elektroniczna i płatności bezgotówkowe wydawały się fantastyką. Dziś bez telefonu komórkowego, który w przyszłości może zostać zastąpiony przez wszczepionego mikrochipa, nie można założyć konta bankowego. Patent WO2020060606 przybliża nas ku biotechnologicznemu totalitaryzmowi, powszechnej inwigilacji, powszechnemu niewolnictwu, czyli do Nowego Porządku Świata (NWO).

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. polach 25.04.2020 11:22

    Także się zgadzam z Maurycym a te szóstki w patencie to ich podpis a nie przypadek..
    I tak im się nie uda bo wszystko dąży do równowagi a swymi działaniami już ją mocno zachwiali, skończy się ich totalną klęską i w tym pomogę ile zdołam!

  2. pikpok 25.04.2020 12:21

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.