Dziwne Słońce

Opublikowano: 12.10.2012 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Dziwne Słońce

Liczba wyświetleń: 206

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Gość
agama

chodzi o planetę Malona, o której historii można poczytać w kilku kontaktach Meiera. Np.

http://futureofmankind.co.uk/Billy_Meier/Malona

http://eraintegracji.pl.tl/Kontakt-4.htm

edek
Gość
edek

Film na tragicznie niskim poziomie! Ze zbieraniny faktów i mitów tworzy taką fantazję, że nawet pisarze fantasy wstydzili by się takich teorii. Do tego tragiczne tłumaczenie.
Stek bzdur. Jak się chcecie pośmiać z głupoty ludzkiej to polecam :D

ciekawskaistota
Gość
ciekawskaistota

Film dużo traci przez wybiórcze tłumaczenie, dzięki pominięciu kilku słów wyszła zwykła bajka o końcu świata, a w oryginale jest to zbiór kilku ciekawych teorii i zjawisk komentowany,przez ludzi znających się na rzeczy i podchodzących zdrowo do omawianych zagadnień;)