Dziwne, gumowe skrzepy krwi w ciałach „zaszczepionych”

Opublikowano: 30.01.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2253

Richard Hirschman, certyfikowany tanatoprakser (balsamista) i dyrektor zakładu pogrzebowego, dokonał szokującego odkrycia, które może pomóc zintensyfikować ogólnoświatowe wezwanie do zaprzestania wstrzykiwania ludziom „szczepionki” przeciwko COVID-19. W środę 26 stycznia 2022 r. udzielił wywiadu dr Jane Ruby na kanale „Dr. Jane Ruby Show” na platformie „Rumble”.

Hirschman powiedział, że widział „nienaturalne kombinacje skrzepów krwi z dziwnymi materiałami włóknistymi”, które całkowicie wypełniły układ naczyniowy i w pełni zatkały tętnice i żyły zmarłego. „Nie wiem, jak ktoś mógł żyć z czymś takim w środku”, powiedział, dodając, że nigdy nie widział w 20 letniej praktyce czegoś takiego jak te gumowate skrzepy krwi.

To nie są zwykłe skrzepy krwi, uważa Hirschman. Są połączone z długimi, żylastymi, białymi, elastycznymi strukturami, które można spłukać pod wodą. „Zazwyczaj skrzep krwi jest gładki. To krew, która jest skrzepnięta, ale kiedy ją ściskasz, dotykasz lub próbujesz ją podnieść, zazwyczaj się rozpada. Możesz ją ścisnąć między palcami i przywrócić krew do krwi. Ale ten biały, włóknisty materiał jest dość mocny, wcale nie jest słaby” – powiedział.

Według Hirschmana nienaturalne kombinacje skrzepów krwi zaczęły pojawiać się około sześć miesięcy po wprowadzeniu szczepionki – co ma dla niego sens, ponieważ powiedział, że „nie wyobraża sobie, żeby coś takiego wydarzyło się z dnia na dzień”.

Autorstw: Nolan Barton
Na podstawie: Rumble.com, USSANews.com
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.