Jak przetrwać wojnę atomową?

Opublikowano: 11.05.2018 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń wpisu: 38

Rozmowa z Adolfem Kudlińskim.

Źródło: Empary.Town, YouTube.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Nostradamus, Notre Dame i czarne dziury

Turbosłowianie

Aleksander Jabłonowski1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
george

Jest tylko jeden sposób żeby zlikwidować tą całą patologie poprzez odebranie pasożytowi pożywienia czyli pieniędzy. Trzeba zorganizować strajk generalny pod hasłem “ŻĄDAMY JEDNEGO NISKIEGO PODATKU”, likwidacji VAT, ZUS, akcyz i całej reszty złodziejskich opłat. Zakładanie partii nie ma sensu.

pl Polski
X