Dziwna nagła śmierć szkockiego ufologa

Opublikowano: 30.08.2018 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 765

Fani kanału “YouTube” tworzonego przez znanego szkockiego ufologa, Grahama McHardy’ego, znanego pod pseudonimem Streetcap1, zastanawiali się dlaczego nie powstają kolejne filmy przedstawiające jego odkrycia, których dokonuje analizując ogólnie dostępne zdjęcia satelitarne Ziemi i innych planet. Okazało się, że ufolog nie żyje.

Słynny wirtualny archeolog i specjalista w zakresie teorii spiskowych, znany pod pseudonimem Streetcap1, zmarł nagle z powodu zatrzymania akcji serca w czerwcu tego roku.

Według lekarzy Graham nie cierpiał na choroby serca, a przyczyny nagłego zatrzymania krążenia są dla nich nieznane. Trudno się dziwić, że wywołało to konsternację w środowisku ufologów. Padają sugestie, że Streetcap1 został “usunięty” przez służby specjalne.

Zwolennicy teorii morderstwa ufologa twierdzą, że po jego śmierci ufologa z jego kanału YouTube, nagle usunięto kilka szczególnie popularnych filmów, w tym te odnoszące się do hipotezy, że władze ukrywają zbliżanie się do Ziemi planety Nibiru i zabijają tych, którzy starają się odkryć prawdę o obcych, z którymi od dawna mają kontakt, ale ukrywają to przed ludźmi.

Graham McHardy już rok temu ostrzegał, że przeciwko niemu działa CIA, ale było to przeważnie traktowane jako efekt przewrażliwienia. Teraz po jego śmierci nie wygląda to już wyłącznie na lekką paranoję.

Na podstawie: Express.co.uk
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o