Dziwna chmura nad Genewą

Opublikowano: 04.07.2016 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 390

Europejska Organizacja Badań Jądrowych znana powszechnie jako CERN, już od wielu lat jest obiektem zainteresowania zaniepokojonych fizyków i rzeszy teoretyków spiskowych. Całkiem niedawno, w pobliżu CERN zaobserwowano zagadkową chmurę, która swoim wyglądem przypomina coś na kształt ogromnej sfery energii.

Całe zdarzenie miało mieć miejsce 24 czerwca br. i zostało ono uwiecznione na trzech fotografiach, które wykonali Christophe Suarez i Dean Gill. Wszystkie zdjęcia poddano odpowiednim badaniom i stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że są one autentyczne. Jednak co tak naprawdę udało się sfotografować nad Genewą i czy rzeczywiście jest to w jakiś sposób związane działalnością LHC?

Na przestrzeni lat pojawiło się oczywiście wiele niesamowitych teorii odnośnie prawdziwego celu istnienia samego CERN. Przykładowo według jednej z nich poszukiwanie bozonu Higgsa jest tylko przykrywką, a prawdziwym celem budowy LHC jest odtworzenie starożytnej technologii umożliwiającej generowanie tuneli podprzestrzennych. Okazuje się, że takie urządzenia mogły już istnieć w przeszłości Ziemi. Niezależni badacze zwracają uwagę na pewne poszlaki wskazujące na to, że LHC może mieć dużo wspólnego z czymś, co znane jest, jako Ta-Wer określane też “Maszyną Ozyrysa”.

Miało być to urządzenie, dzięki któremu Ozyrys udawał się do tak zwanych zaświatów. Według mitów bóg ten wchodził przez ogon węża i wychodził jego paszczą. Można powiedzieć, że to próba nazwania tunelu za pomocą aparatu pojęciowego znanego tamtejszym ludziom. Idealnie komponuje się to też z teorią zgodnie z którą posąg Shivy umiejscowiony przed siedzibą CERN i wyglądający jak gdyby Shiva wychodził z portalu o kształcie LHC, to zapowiedź rzeczywistych planów naukowców z Genewy.

Naturalnie nieco mniej fantastyczne teorię zakładają, że LHC ma służyć jako narzędzie do kontroli pogody. Przykładem może być choćby dziwne zjawisko, które pojawiło się na mapach pogodowych 8 maja br. Na radarach zauważono coś pokroju chmury deszczowej, która miała regularny okrągły kształt, zupełnie niespotykany w tego typu formacjach pogodowych. Anomalię widziano nad Lozanną, kilka kilometrów na południe od Genewy, gdzie znajduje się CERN.

Naturalnie CERN nie odniosło się w żaden sposób do tych zarzutów. Swoją drogą, niepokojąco wiele z ekstremalnych zjawisk pogodowych nasiliło się tuż po ponownym uruchomieniu LHC. Trzęsienia ziemi, powodzie, gwałtowne burze, jest tego zdecydowanie zbyt wiele by uznać to tylko za oddziaływanie natury.

Autorstwo: M@tis
Na podstawie: FreedomFighterTimes.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

Otworzą portal do innych światów ? Oby nie był początkiem zagłady naszego .

gajowy
Użytkownik
gajowy

Fajny akrtykuł pod względem przytaczanych ciekawostek. Trochę tak bajkowo. Przewodnia myśl jednak słabo podparta. Przydałoby się umieścić na zdjęciu faktyczne położenie LHC. Wydaje mi się, że ma inny promień, polożenie.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Na zdjęciach to są po prostu chmury burzowe i fragmenty wyładowań elektrycznych.

agama
Użytkownik

ta, ćwiczą fałszywą inwazję ufoludków

SenZen
Użytkownik
SenZen

Życzę CERNowi i wszystkim podmiotom finansującym ten prymitywny i niebezpieczny proceder, który wpływa na każdego CONAJMNIEJ na Ziemi i CONAJMNIEJ w tej płaszczyźnie rzeczywistości, aby odrodzili się jako jakieś glizdy, a Shiva będzie ich dzielić nieskończenie w nieskończoność.

Nawet nie ma organizacji badającej wpływ CERNu na planetę.. To jest wszystko jakimś wielkim żartem. No na pewno ich oficjalne powódki badań (te teoretyczne w większości też bajki)

Chmurami nad CERNem się nie martwcie.. Zobaczcie najpierw co dzieje się nad waszymi głowami. Jak ktoś mi powie, że chmury w naszych czasach są “naturalne”… wyśmieję go. Tak, naprawdę. I nawet nie będę wyjaśniać czemu. Kiedyś próbowałem tłumaczyć, nikt mnie nie słuchał.

Radzę samemu połączyć takie fakty:
Chemtrails
HAARP
Prąd i wszechobecny szum EM przez niego spowodowany (czyli radio)

Ja wniosków nie podaję, bo nie chcę wyjść na jakiegoś “spiskowca”. Kto inteligentny, niech czyta, myśli i odkrywa. Kto nie potrafi myśleć, niech dalej tylko czyta co inni wymyślą. Niech żyje jak większość ludzi, i się nie martwi – serio… bo nie mamy na to wpływu, a po co cierpieć wiedząc co nam mogą zrobić? Lub już robią…
Ale ten kto pomyśli i zrozumie do czego POTENCJALNIE MOGĄ posłużyć te narzędzia, niech przygotuje się na nowe cele w życiu. (bo nie mówię, że JUŻ tak je wykorzystują…)
Pomyślnych łowów

luzak1977
Użytkownik
luzak1977

To tylko pozostałości po kręceniu Independence Day: Resurgence.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

O wiele dziwniejsze formacje chmur z rozbłyskami w środku itp zdarzają się codziennie na całym świecie.