Dziury na biegunach – dokąd prowadzą?

Opublikowano: 04.12.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 697

W książce Jana Lamprechta pt. „Hollow Planets” znaleźć można opis obserwacji mirażu lądu na północny zachód od wyspy Ellesmere w północnej Kanadzie przez Peary’ego i Cooka oraz innych badaczy arktycznych, takich jak płk Green z marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych. Czy świadczyć może to o tym, że gdzieś pod ziemią znajduje się nieznany nam do tej pory świat, który przy odpowiednich warunkach jest widoczny w naszym świecie? Jak rozwiązać problem pustej, wklęsłej czy też wypukłej Ziemi? Czy istnieją dowody na potwierdzenie coraz bardziej popularnej teorii, że na biegunach znajdują się puste przestrzenie, wloty do wewnętrznej Ziemi? Jak tajną informację wyniósł ze Strefy 51 Billie Faye`a Woodard? Czy znane jest geograficzne położenie biegunów, które są tam, gdzie ich tak naprawdę być nie powinno?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 2,50 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o