Dziś mija 7 lat od popełnienia mu samobójstwa

Opublikowano: 05.08.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 864

Takich ludzi trzeba pamiętać. Czy Andrzej Lepper miał materiały, które mogły skompromitować Waldemara Pawlaka i Donalda Tuska. Do dnia dzisiejszego nie została ujawniona umowa z Gazpromem, którą podpisał Waldemar Pawlak.

O to, jak zginął Andrzej Lepper, trzeba by zapytać osoby, które to samobójstwo widziały na własne oczy. Chyba mało kto wierzy, że mógł sobie odebrać życie.

To nie była śmierć samobójcza. Andrzeja Leppera odwiedził seryjny samobójca nie za to co powiedział w Sejmie, ale za to co wiedział, ale nie powiedział. Miał złożyć zeznania ws. afery gruntowej. Nie zdążył.

Dziś przypada 7 rocznica śmierci Andrzeja Leppera. Lider „Samoobrony” został znaleziony powieszony w swoim warszawskim gabinecie.

Andrzej Lepper sam by sobie życia nie odebrał miał charyzmę, został zlikwidowany i wierzę, że posiadał kompromitujące informację. Oglądając archiwalne materiały filmowe z jego wystąpień w sejmie nie mam żadnej wątpliwości, że był BARDZO niewygodny dla wielu polityków, bo mówił prawdę, którą tamci ukrywali.

Wszystkie dotychczasowe posunięcia i sposób badania śledztwa ws. okoliczności śmierci Andrzeja Leppera, świadczy o matactwie i morderstwie. Do dziś pod biurem Leppera składane są kwiaty i zapalane znicze.

Autorstwo: Husky
Źródło: NEon24.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. ZIWK 05.08.2018 11:51

  A może dążył do wyjaśnienia “afery gruntowej”. gdy policja polityczna PiSS-u (zwana CBA) miała zlecenie na Samoobronę?
  Jego wiedza dotycząca czasu, gdy Samoobrona była przystawką PiSS-u była groźna dla Jarosława (zawsze dziewicy, niepokalanie w UB-ckiej willi poczętego) i reszty układu IVRP. Publiczne złożenie zeznań, a być może i ukazanie dokumentów, uniemożliwiło by przejęcie władzy w Polsce przez kościół smoleńsko-toruński i tym samym naraziło by na szwank interesy Rosji w “kraju nadwiślańskim”.

  Ale nie – pszecie fszystkie mohery wiedzom, że wszystkiemu jest winien “tusk i peło”, i tylko oni mieli w tym interes…

 2. Nestor 05.08.2018 12:31

  To słynne rusztowanie rozebrali w końcu czy nadal nie ma komu (bo nikt oficjalnie go nie stawiał)? 🙂

 3. emigrant001 05.08.2018 12:33

  POPIS będzie gnębił Polaków do końca ich życia i jeden dzień dłużej. Nie oderwiecie eliciarzy od koryta nigdy a sami nie odejdą.

 4. kopydlok 05.08.2018 15:47

  Dla mnie jest jasne, że Andrzej Lepper został zamordowany. Śledztwo prowadzone przez prokuraturę to była farsa, a ustalenia o rzekomym samobójstwie to bujda dla naiwnych.

 5. polach 06.08.2018 11:14

  Wszystko w końcu wypłynie, kto stał za tym morderstwem i II RP rozliczy kogo trzeba.

  https://www.druga-rzeczpospolitapolska.pl/ Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.