Dżihadyści mogą gwałcić kobiety wroga

Opublikowano: 03.01.2013 | Kategorie: Prawo, Seks, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 275

Saudyjski duchowny wydał fatwę, zezwalającą islamistom w Syrii na gwałcenie kobiet.

Muhammed al-Arifi, wahhabicki kleryk bardzo wpływowy w kręgach dżihadystów, wydał edykt religijny, w którym zezwala rebeliantom walczącym przeciwko siłom rządowym w Syrii na, jak sam to nazwał, „małżeństwa dla stosunku”. Są to krótkotrwałe małżeństwa, które muszą trwać jedynie kilka godzin, w którym to czasie „małżonek” może zaspokoić swoje potrzeby seksualne.

Zdaniem al-Arifiego jest to istotne dla podtrzymania ducha bojowego dżihadystów i ich determinacji w zabijaniu przeciwników. Jedynym ograniczeniem jakie wymienia fatwa jest to, że kobieta musi mieć ukończone 14 lat i być rozwódką albo wdową. Kobietom, które zostaną w ten sposób „poślubione”, edykt obiecuje po śmierci miejsce w raju.

Opracowanie: PJ
Na podstawie: www.presstv.ir
Źródło: Euroislam

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
23
Użytkownik
23

A czy musza byc muzulmankami, czy mozna ‘jechac’ wszystkie?

fugazi
Użytkownik
fugazi

Żałosne.Kolejny materiał propagandowy.Pewnie “duchownego”spuścili z Apacha koledzy z CIA.

Arh_plus
Użytkownik
Arh_plus

Niewiarygodne rasistowskie źródło.

ARTUR
Użytkownik
ARTUR

A strona przeciwna będzie złapanych rebeliantów kastrować aby nie mogli gwałcić i sprawa będzie załatwiona . Ucierpią jedynie kobiety i ich rodziny .

Herstoryk
Gość
Herstoryk

“Małżeństwo dla przyjemności”, na przeciąg 1 nocy, (Nikah Mut’ah) jest dość powszechnie uważane za dopuszczalne wśród szyitów. W sunnickiej odmianie Islamu jest raczej zakazane, z wyjątkiem, wedle nielicznych fundamentalistycznych teologów, sytuacji wyjątkowych, jak wojny lub niemożność zawarcia normalnego małżeństwa. Nie ma nic wspólnego z gwałtem, obie strony muszą wyrazić zgodę przed islamskim sędzią (w Islamie małżeństwo jest kontraktem cywilnym, a nie sakramentem) zarówno przy normalnym ślubie, jak i Nikah Mut’ah. W tym drugim przypadku, mężczyzna musi jednak zapłacić “wiano” z góry i kobieta nie może być dziewicą. Nikah jest bardzo kontrowersyjną praktyką i obiektem ostrych sporów wśród islamskich teologów. W szyickim Iranie, Nikah Mut’ah jest przykrywką dla prostytucji, nominalnie surowo zabronionej w Islamie. W krajach sunnickich, a szczególnie w purytańskiej Arabii Saudyjskiej, nie jest praktykowany.
Treść notatki jest poprawna, tytuł kłamliwy, co nie powinno dziwić w materiale propagandowym publikowanym przez islamofobiczną witrynę. Al Arifi zezwolił po prostu dżihadystom na bezgrzeszne zadawanie się z k..wami. Których w Syrii widziałem sporo.

Herstoryk
Gość
Herstoryk

Tłumacz zamieszczonego w PressTV (http://www.presstv.ir/detail/2012/12/31/280993/militants-can-marry-syrian-women/) oryginału z wiadomych tylko jemu przyczyn zmienił tytuł z “Wahabicki kleryk w Arabii Saudyjskiej: Dżihadyści mogą żenić się z syryjskimi kobietami”, na “Dżihadyści mogą gwałcić kobiety wroga”. Oryginał mu widać nie pasował do zadań propagandowych.
Wydaje mi się, że Administrator powinien dla zachowania poziomu WM tępić tego typu nieścisłości. Co jest OK na Euroislamie niekoniecznie pasuje tutaj.

fugazi
Użytkownik
fugazi

Dziękuję Herstorykowi za rzetelne rozwinięcie tematu i adminowi za kawał dobrej roboty dla WM.