9 komentarzy na temat Partii Komunistycznej

Opublikowano: 28.09.2014 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1420

Książka, która zapoczątkowała fundamentalne zmiany w Chinach. Pomimo że jej okładka jest koloru błękitnego, to cały chiński aparat państwowy widzi ją w czarnych barwach i trzęsie się ze strachu. “Dziewięć komentarzy na temat Partii Komunistycznej” może być najważniejszą książką XXI wieku w Chinach. Pierwszy raz została opublikowana przez gazetę “The Epoch Times” w formie serii artykułów w listopadzie 2004r. Książka natychmiast została zakazana przez władze Pekinu. Jednak w niewielkim stopniu ograniczyło falę zainteresowania i chęci zadawania pytań w całych Chinach, które zapoczątkowała. Od tego czasu, Chińczycy na całym świecie zaczęli oficjalnie potępiać i wypisywać się z partii. Ponad 100 milionów chińskich obywateli zerwało jakiekolwiek więzi z partią. Co więc tak bardzo inspiruje ludzi do podejmowania tych decyzji? Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę, która pozwoli na pewne spojrzenie na tą sprawę, oraz linki do plików PDF poszczególnych rozdziałów.

1. CZYM JEST PARTIA KOMUNISTYCZNA?

Ten artykuł opisuję wpływ, jaki ruch komunistyczny i KPCh miały na cywilizację Chin. Patrząc wstecz na historię Chin, szczególnie na ostatnie 160 lat, niemal sto milionów ludzi umarło z przyczyn nienaturalnych i niemalże cała tradycyjna chińska kultura i cywilizacja, została zniszczona. Jakie były tego konsekwencje i czy KPCh została wybrana przez Chiny, czy może została narzucona Chinom z zewnątrz?

2. O POCZĄTKACH KOMUNISTYCZNEJ PARTII CHIN

Dlaczego Partia Komunistyczna nagle pojawiła się w Państwie Środka, rozrosła się i ostatecznie przejęła władzę we współczesnych Chinach? Czy to Chińczycy wybrali KPCh? Czy raczej gang Komunistycznej Partii zmusił ludzi do jej akceptacji? KPCh ustanowiła się ponad wszystkim i zdecydowała pokonać wszystko co znajdowało się na jej drodze, tym samym przynosząc Chinom niekończącą się katastrofę.

3. O TYRANII KOMUNISTYCZNEJ PARTII CHIN

Dzisiejsza przemoc i nadużycia stosowane przez reżim KPCh są znacznie bardziej surowe niż za czasów tyrańskich rządów dynastii Qin. Filozofia KPCh opiera się na walce, więc władza KPCh zbudowana jest na serii „walk klasowych”, „walk ideologicznych” i podobnych, zarówno wewnątrz Chin jak i wobec innych narodów.

4. O TYM, JAK KOMUNISTYCZNA PARTIA CHIN JEST SIŁĄ SPRZECIWIAJĄCĄ SIĘ WSZECHŚWIATOWI

W ciągu ostatniego stulecia, nagła inwazja komunistycznego widma, stworzyła siłę przeciwną ludzkości, powodując tym samym niewyobrażalne cierpienia i tragedie. Doprowadziło to całą cywilizację do granicy istnienia, niemalże powodując jej destrukcję. Tym sposobem, Partia stała się ekstremalnie złą siłą, która sprzeciwia się wszechświatowi.

5. O ZMOWIE JIANGA ZEMINA Z KOMUNISTYCZNĄ PARTIĄ CHIN, BY PRZEŚLADOWAĆ FALUNG GONG

Dlaczego praktyka Falun Gong, która opiera się na zasadach „Prawdy, Życzliwości i Tolerancji”, i która jest promowana w ponad 80 krajach, prześladowana jest tylko w Chinach a nie w żadnym innym miejscu na świecie? Jakie jest związek pomiędzy Jiang Zeminem a Komunistyczną Partią Chin w tych prześladowaniach?

6. O TYM, JAK KOMUNISTYCZNA PARTIA CHIN ZNISZCZYŁA TRADYCYJNĄ KULTURĘ

Komunistyczna Partia poświęciła wszelkie zasoby kraju by zniszczyć bogatą i tradycyjną chińską kulturę. Zniszczenie tej kultury przez KPCh było zaplanowane, systematyczne i dobrze zorganizowane i stało się możliwe do realizacji dzięki zastosowanej przez reżim przemocy. Od momentu powstania, KPCh nigdy nie zaprzestała przeprowadzania tzw. chińskiej „rewolucji” kulturalnej w celu całkowitego zniszczenia jej wewnętrznego ducha.

7. O HISTORII MORDOWANIA PRZEZ KOMUNISTYCZNĄ PARTIĘ CHIN

Cała 55-letnia historia Komunistycznej Partii Chin (KPCh) jest napisana krwią i kłamstwami. Dzieje kryjące się pod tą krwawą historią są nie tylko bestialsko nieludzkie, ale również mało znane. Pod rządami KPCh, około 80 mln niewinnych chińskich obywateli zostało zamordowanych, zostawiając przy tym ich rozbite rodziny.

8. O TYM, JAK KOMUNISTYCZNA PARTIA CHIN JEST KULTEM ZŁA

Komunistyczna Partia w swojej naturze jest prawdziwym kultem zła, który krzywdzi ludzkość. Pomimo że Komunistyczna Partia nigdy nie nazywała siebie religią, to jednak posiada wszystkie cechy religii. Na początku jej powstania, postrzegała marksizm jako absolutną prawdę na świecie. Zmuszała ludzi do wzięcia udziału w trwających całe życie walkach, na rzecz tworzenia „komunistycznego raju na ziemi”.

9. O POZBAWIONEJ SKRUPUŁÓW NATURZE KOMUNISTYCZNEJ PARTII CHIN

Najbardziej przerażające jest jednak to że Komunistyczna Partia robi wszystko by zniszczyć moralną podstawę całego narodu, starając się przy tym zmienić każdego chińczyka w zbira w celu stworzenia sprzyjających warunków do tzw. „postępu zgodnie z biegiem czasu”. Szczególnie ważnym dla nas, jest jasne zrozumienie dlaczego KPCh postępuje jak banda zbirów i rozpoznanie jej przestępczej natury.

Pełna publikacja “Dziewięciu Komentarzy na temat Partii Komunistycznej” w formacie PDF:

Wstęp
1. Co to jest partia komunistyczna?
2. O początkach Komunistycznej Partii Chin
3. O tyranii Komunistycznej Partii Chin
4. O tym, jak Komunistyczna Partia Chin jest siłą sprzeciwiającą się wszechświatowi
5. O zmowie Jianga Zemina z Komunistyczną Partią Chin, by prześladować Falun Gong
6. O tym, jak Komunistyczna Partia Chin zniszczyła tradycyjną kulturę
7. O historii mordowania przez Komunistyczną Partię Chin
8. O tym, jak Komunistyczna Partia Chin jest kultem zła
9. O pozbawionej skrupułów naturze Komunistycznej Partii Chin

Autor: Zespół Redakcyjny „The Epoch Times”
Źródło: Centrum Informacyjne Falun Dafa
Nadesłano do “Wolnych Mediów”

INFORMACJE DODATKOWE NA PODSTAWIE WIKIPEDII

Falun Dafa to inna nazwa Falun Gong. “Falun Gong” oznacza “Wielkie Prawo Koła Praw”. Jest to praktyka doskonalenia ciała i umysłu. Ćwiczenia i medytacje Falun Dafa według ćwiczących korzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie. Ćwiczących było w ChRL od 70 do 100 mln, zaliczali się do nich także wysoko postawieni funkcjonariusze KPCh. 20 lipca 1999 r. chińskie władze zabroniły praktykowania ćwiczeń Falun Dafa, a naruszenie zakazu zagrożone jest długoletnim więzieniem lub osadzeniem w obozie pracy. Władzom KPCh zarzuca się dokonywanie na praktykujących, często jeszcze za życia, grabieży organów, na przeszczepy dla zagranicznych turystów. Informacje te nie zostały oficjalnie potwierdzone i wielu uznaje je za zmyślone, choć wiadomo że Chiny handlują organami do transplantacji pozyskanymi po egzekucji osób skazanych na karę śmierci. Cudzoziemcy praktykujący Falun Gong w miejscach publicznych bywają z Chin wydalani. Falun Gong jest przez chińskie władze uważana za religię lub sektę. Za jej lidera uważa się Li Hongzhi, zamieszkałego obecnie w USA. Praktykujący Falun Gong – także w Polsce – określają go mianem “shifu” czyli “nauczyciel”. Jest on autorem książki “Zhuan Falun”, głównego tekstu Falun Dafa.


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.