Dziesięć krajów chce europejskiego państwa

Opublikowano: 21.06.2012 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 337

Dziesięciu ministrów spraw zagranicznych krajów Unii Europejskiej, chce wywierać presję na przekształcenie UE w państwo na wzór Stanów Zjednoczonych.

Ministrowie są skupieni w grupie badawczej na rzecz przyszłości Europy, chcą forsować swój projekt wśród unijnych polityków. Dziesięciu szefów resortów spraw zagranicznych wczoraj przesłało swój raport do unijnych polityków, na czele z przewodniczącymi Komisji Europejskiej, Rady Europejskiej, Europejskiego Banku Centralnego i Eurogrupy. Projekt zakłada przekształcenie Unii w federację na kształt Stanów Zjednoczonych, czyli likwidacji państw narodowych.

Inicjatorem projektu jest szef MSZ Niemiec Guido Westerwelle, który nie ukrywa, że chce ograniczyć wpływ krajowych liderów rządowych na kształt UE i oddać ich kompetencje Komisji Europejskiej i Prezydentowi Unii Europejskiej, wybieranemu w wyborach powszechnych i mającemu największą władzę w Europie.

Wśród dziesięciu ministrów popierających te rozwiązania, poza przedstawicielem Niemiec znajdują się politycy z Austrii, Belgii, Danii, Włoszch, Luksemburga, Holandii, Polski, Portugalii i Hiszpanii.

Opracowanie: MM
Na podstawie: Presseurope.eu, Die Presse
Źródło: Narodowcy.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

38
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Polska to ja min. a ja się na to nie godzę.

egzopolityka
Użytkownik

Pewnie chodzi o wzór “Obecnych Stanów Zjednoczonych” w których władza została, niezgodnie z założeniami założycielskimi USA, skoncentrowana CENTRALNIE – I TO JEST CAŁY PROBLEM NIESZCZĘŚĆ. Politycy europejscy, często skoligaceni z Illuminati, chcą doprowadzić do takiej samej dyktatury w Europie. Już sama idea powstania UE było oparta o to, że w przyszłości, dzięki temu, uda się wprowadzić tą dyktaturę. Oni planowali to od wielu lat i teraz mają maksymalnie dwa lata żeby to zrealizować, bo potem zmienią się prawa fizyki gdy Ziemia przejdzie do czwartej gęstości.

bastardus
Użytkownik

Jeśli na to pozwolimy to, to będzie koniec demokracji :/ wtedy to dopiero będą sobie mogli robić co im się żywnie spodoba. Nie możemy na to pozwolić, powinniśmy, jak najszybciej obalić rząd, wyjść z Unii lub zacząć dyktować swoje warunki, a nie pozwalać na wszystko, oni nie są naszymi przełożonymi, a tylko kolegami z jednej organizacji.
Powoli zaczynam rozumieć, jak można zdecydować się na samobójczy zamach bombowy :P

FreeG (korektor i moderator WM)
Użytkownik

Bardzo proszę o imiona i nazwiska “polskich” polityków. Trybunał Stanu jak nic!

Ciekawi mnie reakcja tych, którzy na informacje o planach przekształcenia UE w państwo śmiali się ironicznie, mówiąc “teorie spiskowe”.

Przecież o tym było wiadomo od dawna – taki był cel, rezultatem jest rząd światowy. Co chwilę dostajemy kolejne, dobitne dowody, że jest to w stu procentach prawda. To jest funkcjonująca rzeczywistość, realizowana polityka. Nie ma domysłów lub teorii – to ma miejsce oficjalnie.

Murphy
Użytkownik
Murphy

Polska oddała swoją suwerenność z chwilą podpisania traktatu Lizbońskiego.

bastardus
Użytkownik

Dokładnie, wszelkie nadzieje, że jednak to tylko teorie spiskowe, wyparowują z dnia na dzień. Pewnie decyzja zostanie podjęta bez wkładu społeczeństwa w referendum bo co tam motłoch może wiedzieć, jak zwykł ten #$%#@&*^ donald postępować. Przyjęcie wydłużonego wieku emerytalnego bez referendum jest dla mnie dowodem na to, że ci ludzie nie cofną się przed niczym, wstańmy do walki bo później to będziemy mogli sobie tylko pokrzyczeć, a służby porządkowe i tak rozgonią towarzystwo, tak jak w Grecji. Wybory pewnie sfałszowali i teraz udupią greków już bez żadnych skrupułów, media mają opanowane, więc nawet się nikt nie dowie co tam się dzieje. Dziwi mnie, że jeszcze nie wymordowali tych wszystkich demonstrantów. Masowe mordy pewnie zaczną się właśnie w Polsce. Bo w końcu wyjdziemy na ulice, obym się mylił i żeby nie było już wtedy za późno.

papillon
Użytkownik
papillon

Czyście zgłupieli do reszty. Jaki Trybunału Stanu, jakie referendum – bandyci mieli by sądzić bandytów, czy ustalać wynik jaki sobie wymyślą? Padło Wam na rozum TOTALNIE.
To się nadaje tylko pod odbezpieczony KAŁASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roots Chant Rising
Użytkownik
Roots Chant Rising

Czyli należy przygotować godne warunki dla kacapów carskich , siedzących w naszym rządzie.
Ja to widzę tak: umieścić ich w kontenerach 2-osobowych w sam raz na 10 osób. Kontenery to fajna rzecz bo można je łatwo transportować od kamieniołomu do kamieniołomu tak by mieli blisko do pracy.Poza tym podatek katastralny oraz deszczowy, nie byłby dla nich tak dużym obciążeniem.Osobny kontener byłby swoistym punktem służby zdrowia, w którym byłyby …ławki. Jak wiadomo przychodnie służą dla zmęczonych aby mogli sobie usiąść i odpocząć.Ludzie przed emeryturą, tj.przed 120 rokiem życia, często się męczą – bądźmy wyrozumiali.
Stołówka? Rezygnujemy, przecież wiemy jak bardzo niezdrowe jest przetworzone jedzenie. Świeżynka ,jeszcze ciepła, złapana w miejscu pracy powinna wystarczyć. I najważniejsza rzecz…telewizja, a w niej reklamy oraz ogłoszenia z ministerstwa prawdy. Tej jedynej rozrywki nie mam serca im odebrać ;)
Na wszelkie sugestie oraz propozycje polepszenia warunków dla naszych milusińskich jestem otwarty :)
Pozdrawiam.

Roots Chant Rising
Użytkownik
Roots Chant Rising

papilon jesteś zbyt łaskawy.

Devi
Użytkownik
Devi

Polska nie chce się pozbyć suwerenności (której w zasadzie formalnie nie ma zbyt wiele), ale polskojęzyczny minister.
Mam nadzieję dożyć czasu, kiedy ci zbrodniarze zostaną postawieni na spotkaniu z plutonem egzekucyjnym.

norbo
Użytkownik

Czyli występujecie w obronie państwa narodowego choć waszym zdaniem jest ono zdominowane przez (bliżej nieokreślone) czynniki bandyckie. Jaki jest zatem sens tej obrony? Na czym polega wyższość państwa narodowego nie reprezentującego swoich obywateli nad państwem ponadnarodowym, które także nie będzie reprezentować interesów obywateli?

Co za różnica czy okrada was pan niemiecki, szwecki, rosyjski, francuski…. czy polski?

FreeG (korektor i moderator WM)
Użytkownik

@norbo, dla ludzi wciąż ważna jest chociażby sama symbolika istnienia państwa. Choć kraj jest w pełni okupowany przez obce korporacje, rządzony i wykorzystywany przez obce mocarstwa i międzynarodowy biznes, to istnieje, jako państwo.

Póki istnieje państwo, to choć zawłaszczane – zawsze w ludziach tli się nadzieja, że kiedyś je odzyskamy. Gdy z Polski zrobią jeden ze stanów Unii Europejskiej, każda nadzieja upadnie doszczętnie. Wtedy najwięksi patrioci mogą uznać, że przegrali i z pochylonymi głowami przyjmą każdą dyktaturę.

Czejna
Użytkownik
Czejna

To co wiemy, juz pieknie zostalo wylozone w komentarzach powyzej.
Teraz: co dokladnie zrobic, kiedy i kto?
Wszyscy? hmm nie wierze. ;)

przemex
Użytkownik
przemex

Decyzje już zapewne zapadły, a że niestety nie mamy kałachów, to nic na to nie poradzimy.
90% społeczeństwa polskiego nie rozumie o co biega i kolokwialnie mówiąc ma to gdzieś. Woli się cieszyć z euro.
Popatrzcie na statystyki WM – 39 tys. odwiedzin, z innymi stronami uświadamiającymi jest jeszcze gorzej. Popatrzcie na ilość wyświetleń filmów “wolnej ludzkości” http://www.youtube.com/user/wolnaludzkosc

To powinno dać szanownemu Państwu do myślenia ile w ogóle osób orientuje się w tym co się dzieje.

FreeG (korektor i moderator WM)
Użytkownik

@Czejna, nikt nic już nie zrobi. Jak była możliwość – nikt nie chciał. A jak będą chcieli – nie ma i już nie będzie możliwości.

Co niby pozostaje? Żalenie się w komentarzach na stronie www? Nawet na zrobienie głupiej, kilkunastoosobowej pikiety trzeba się nagłowić przez dwa miesiące i zachęcać leni przez Facebooka.

Rewolucja? Każdy pracownik wywiadu zareagowałby głośnym śmiechem. W praktyce jest to już bezpowrotnie nieosiągalne.

norbo
Użytkownik

@FreeG – a nie uważasz, że wątek narodowy służy głównie siłom okupacyjnym? Te bandyckie władze, o których piszecie są ściśle skoncentrowane wokół swojego centrum kapitałowego podczas gdy każda ewentualna opozycja jest silnie zantagonizowana z innymi grupami opozycyjnymi reprezentującymi inne grupy etniczne, religijne czy narodowościowe?

FreeG (korektor i moderator WM)
Użytkownik

@norbo, należałoby najpierw określić, jaką grupę możemy uznać za opozycję. Moim zdaniem takowej nie ma. Jest jedynie mała, rozproszona i całkowicie niezorganizowana grupka rozgoryczonych ludzi, z których zresztą mały procent w sposób rzetelny orientuje się w zaistniałej sytuacji w kraju i na świecie, a z tych rozeznanych w temacie zaledwie kilka procent ma w zamian jakieś rozwiązanie. Z posiadających rozwiązanie jedynie kilkoro widzi możliwość realizacji, a z widzących możliwość, tylko kilkoro ma chęć do spróbowania.

Ogólnie rzecz biorąc – globaliści, bankierzy, szczyt polityczny i biznesowy nie ma przed sobą DOSŁOWNIE ŻADNYCH przeszkód. Ja o tym już wiem – moim zdaniem jedynym plusem jest świadomość. Z drugiej strony nic mrówkom po świadomości, że na ich mrowisko leci but.

bastardus
Użytkownik

Jednak w sprawie acta ludzie potrafili się zorganizować w dość krótkim czasie. Skoro jesteśmy jednymi z nie wielu, którzy wiedzą co się dzieje to nadzieja, jedyna nadzieja jest właśnie w nas. Ja uważam, że jeszcze nie jest za późno, namawiam do działania.
Do każdego, jeśli nie jesteś jednym z “fejsbukowych leni” to się przyłącz!:P

(Spamerski link został usunięty – Admin)

norbo
Użytkownik

@FreeG – po co więc te utyskiwania, groźby i pysków w komentarzach?

FreeG (korektor i moderator WM)
Użytkownik

@bastardus, w sprawie ACTA było tak, że media łaskawie podjęły temat. Zachęceni obrazkami w TV, młodzi wyszli na ulice, by przeżyć coś ciekawszego, niż gnicie przed komputerem. Byłem, widziałem. Świadomość wśród protestujących bliska zeru – nikt nawet nie potrafił rozwinąć skrótu ACTA. A czemu ACTA złe? “Bo chcą zabrać Facebooka”… Może protesty ładnie wyglądały, ale tylko z daleka. Gdy media zdecydowały, że kończymy temat – cisza.

Choć sprawa cenzury internetu trwa dalej i rozwija się w zastraszającym tempie, nikt nie wychodzi na ulice. To się dzieje TERAZ, więc gdzie ta mobilizacja? Zwyczajnie to media kreują rzeczywistość.

@norbo, z reguły potrafię się opanować, ale internet sprzyja hiperbolom. Puste słowa napisane w chwilowej wściekłości, bez pokrycia.

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

@wiktor-x
..jaki trybunał , tyle roboty …prezydent potomek ukraińskiego rezuna NKWD który zagarnął tożsamość wymordowanej przez siebie rodziny (prawdziwych ) Komorowskich , ożeniony z żydówką , Rostowski Vel Rotfeld …Sikorskiego pilnuje żydówka Apelbaum …..jaki trybunał stanu…chyba wspólna modlitwa na świeto Jom Kippur ..jak już …żyd żyda w Polsce nie osądzi …a teraz jeszcze te przetargi i drogi..wycofywanie się państwa ze swojej roli …to jest jakaś swiadoma krecia robota ….jak dojdzie do przerzucania się atomem na Bliskim Wschodzie …i zaczniemy robić za obóz ewakuacyjny dla żydów …wtedy si.e dopiero zacznie ciekawie robić …czas się zbroić :)

FreeG (korektor i moderator WM)
Użytkownik

@bastardus, czym jest “zorganizowana akcja”?

Bójka z policją? Nawet na to jesteśmy za słabi. Nie mamy opancerzonych samochodów, kasków, pałek, tarczy, gazu, broni palnej, LRAD, monitoringu, helikopterów, łączności, dowódców, zorganizowania. I co po bójce? Rezultatem będzie jedynie bałagan i porozbijane witryny. NIC WIĘCEJ.

Tworzenie rządu światowego przebiega w sposób tajny i długotrwały w zamkniętych gabinetach i nic nie jest tego w stanie powstrzymać.

To nas spotka – czy tego chcemy, czy nie. Ważne, żeby przynajmniej mieć tego świadomość.

guarana
Użytkownik
guarana

FreeG 21.06.2012 13:10
@norbo, “dla ludzi wciąż ważna jest chociażby sama symbolika istnienia państwa. Choć kraj jest w pełni okupowany przez obce korporacje, rządzony i wykorzystywany przez obce mocarstwa i międzynarodowy biznes, to istnieje, jako państwo.
Póki istnieje państwo, to choć zawłaszczane – zawsze w ludziach tli się nadzieja, że kiedyś je odzyskamy. Gdy z Polski zrobią jeden ze stanów Unii Europejskiej, każda nadzieja upadnie doszczętnie. Wtedy najwięksi patrioci mogą uznać, że przegrali i z pochylonymi głowami przyjmą każdą dyktaturę.”

Sorry za cały cytat… Otóż to, tli się nadzieja, iluzja, że jeszcze coś nam zostało. Ale to tylko dla uśpienia czujności, dla stwarzania pozorów i iluzji. Lepiej teraz zerwać tą maskę i przyjebać czymś ciężkim między oczy.

norbo
Użytkownik

Powyżej macie właśnie typowy przykład zagrywki systemowej zmierząjącej do rozbicia ewentualnej jedności i odwrócenie uwagi poprzez wskazanie narodu/grupy etnicznej jako sprawcę wszelkiego zła.

@Hassasin

jakiskretyn
Użytkownik
jakiskretyn

A niechby i była bójka z policją. Niech by były zadymy, chaos i zamieszanie. Ważne żeby było COŚ. Coś czego nie można przeoczyć, nawet, jeśli nie mówią o tym w telewizji. Niech będzie jakieś urban legend, które przede wszystkim pokaże “leniom”, że da się inaczej. Bo to nie kwestia lenistwa sensu stricte, tylko braku możliwości. Nie ma tego pierwszego ziarenka, które pociągnie lawinę. I nie będzie go póki trochę nie “popracujemy u podstaw”, my, ludzie świadomi. Trzeba ludzi edukować. Dyskutować. Spierać się. I propagować różne akcje, niech wiedzą, że jesteśmy źli i nie będziemy siedzieć i na to wszystko patrzeć.

(Spamerski link do strony linkowanej codziennie ok. 20-30 razy na WM został usunięty – Admin)

jakiskretyn
Użytkownik
jakiskretyn

A i jeszcze jedno – Kaski, pałki, pojazdy opancerzone, różne systemy kontroli tłumu ktoś kiedyś zbudował. Zorganizowanie i dowódcy nie pojawili się znikąd. Rozejrzyjcie się w swoim otoczeniu. Dość materiałów i wiedzy, żeby zrobić dużo więcej, niż to czym dysponuje policja. To jedno. Drugie – te środki są skuteczne, bo się zakłada, że tłum jest NIEZORGANIZOWANY. Wystarczy 3-zdaniowy briefing i pół godziny ćwiczeń i przewaga liczebna + podstawowe znamiona organizacji poradzą sobie nawet z policyjnym wozem pancernym.

FreeG (korektor i moderator WM)
Użytkownik

@jakiskretyn, znasz zapewne ruch “We Are Change” – tam chłopaki podchodzą do przedstawicieli “elity” (są filmy z samym Rockefellerem, czy Rothschildem) i krzyczą im prosto w twarz kim są, jakie mają zamiary oraz że im się nie uda. Bardziej bezpośredniego kontaktu nie ma – zostaje już tylko przemoc.

Jaki jest rezultat, poza osobistą satysfakcją? Panowie w garniturach odchodzą z ochroną i ironicznym uśmieszkiem na twarzy. Raczej postępowania nie zmienią…

FreeG (korektor i moderator WM)
Użytkownik

@jakiskretyn, tłum jest i będzie bezmyślną masą. Dlatego policja nie walczy z tłumem, a jedynie z “przywódcami”, bo bez dowodzących jednostek tłum nic nie zdziała.

shuang
Użytkownik
shuang

@jakiskretyn:
“A niechby i była bójka z policją. Niech by były zadymy, chaos i zamieszanie. Ważne żeby było COŚ”
Widzę, że jesteś nieodłącznym “synem” p. Drawicza co mówił: KBW. Dla młodszych i niezorientowanych: “Każdy byle nie Wałęsa”. Tak samo jest z gadaniem o wolności. No i mamy niewolę, bo nie zdefiniowano jak ma wyglądać ta wolność. Ach przepraszam. Była: społeczna gospodarka rynkowa. Taki wytrych. Bez określonych zasad.
I jeszcze drobiazg. To musi być takie CÓŚ dla czego ludzie będą chcieli się poświęcić. Czekam na propozycje. Ha, ha, ha…

shuang
Użytkownik
shuang

Ps.
Dokładnie powinienem był dokładniej napisać: społeczna gospodarka rynkowa z odcieniem socjalistycznym w ramach “Lenin wiecznie żywy”. Ponieważ “społeczna gospodarka rynkowa” pojawiła się nieco wcześniej. Efekt ten sam. Nie chodzi tu o obronę p. Wałęsy, który jak się niegdyś wyraził, podziwiał p. Geremka, któren mu “wszystko wytłumaczył”, jeszcze za stanu wojennego, a może i nieco wcześniej.

przemex
Użytkownik
przemex

(Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punkt 4 i 7 – prowadzenie kampanii marketingowej, spamowanie, trollowanie, prowokowanie kłótni z Administracją WM i zniesławienie Administratora WM. Przejrzałem uważnie twoje komentarze z kilku ostatnich dni i widzę, że lubisz ubliżać innym, stosujesz zwroty obelżywe i wulgarne (np. “gówno”, “ścierwo”, “kurwa jego mać”, “skurwysyny”, “dupa”). Robisz to nagminnie, dlatego sugeruję przeczytać regulamin jeszcze raz i stosować się. W przeciwnym wypadku Twoje konto będę musiał z przykrością zablokować – Admin).

shuang
Użytkownik
shuang

Bardziej staropolskie to: “ja Tiebia pazdrawlaju” oraz “szalom” i “guten Morgen” :)

_SL_
Użytkownik
_SL_

Styropiany razem z postkomuna wprowadzili nas do UE.
Lech Kaczynski podpisal Traktat Reformujacy UE-od tego dnia prawo UE jest nadrzedne nad prawem RP(IIIciej), na szczescie nie podpisal rozowo-lewackiej Karty Praw Podstawowych.

Eurokraci przepychaja coraz wiecej wladzy panstwowej w rece UE a ludzie ciesza sie machajac niebieska szmata przyzdobiona gwiazdkami.

Nie daje to dobrych perspektyw na przyszlosc, Daleki Wschod rechocze ze smiechu widzac to sepuku popelniane przez Zachod etatyzmem, socjalizmem i nadregulacja.

Hanah
Użytkownik

(Komentarz usunięty – nawoływanie do popełnienia przestępstwa ściganego z urzędu – nawoływanie do morderstwa)

grzech
Użytkownik

To że ich kraj o przywłaszczonej nazwie Polska chce do Eurokoryta to nie znaczy, że ludność polska zamieszkująca (tubylcza) ich kraj chce.
Ja się nie zgadzam

bastardus
Użytkownik

@Freeg

Moim zdaniem najważniejsze jest uświadamianie społeczeństwa co się dzieje. Gdyby wszyscy wiedzieli to co ja/my to by nie było problemu z obaleniem rządu, reformami, dyktowaniem warunków unii.

@Admin

I dlatego właśnie pozwoliłem sobie zamieścić kilka razy link do wspomnianej strony. Nie jest to zorganizowana akcja :) wpadłem na nią ostatnio i a nóż zrzeszy ona społeczeństwo. Są jakieś pomysły, plany, propozycje spotkania i porozmawiania.

Nie należę, do tej grupy osób, która cały czas przekonuje nas, że to już za późno, nic się nie da zrobić, lepiej sobie odpuście. To nie dla mnie, dla mnie nigdy nie będzie za późno. Co z tego Freeg’u, że “We Are Change” pokrzyczało na kilku sprawców obecnego porządku? Twoim zdaniem miało to na celu … co? nie sądzę, żeby chłopaki się spodziewali jakichś nadzwyczajnych reakcji, czy też zmiany nastawienia tych “nie ludzi”, ale dzięki temu o nich usłyszałeś. Im głośniej będziemy krzyczeć tym więcej osób nas usłyszy. Nie namawiam do działania skoro uważasz, że nic się nie da zrobić, swoją drogą to ciekawe i wygodne podejście do sprawy/życia. Namawiam, jednak, że jeżeli będzie się coś działo w Polsce to wyjdź na ulice i choć przez chwile uwierz, że coś da się zrobić. Wystarczy, żeby było nas odpowiednio dużo, wtedy nie potrzebne są jakieś bójki, wystarczy np. strajk generalny, który obezwładni państwo, wtedy szybko będą zmiany zachodziły.

bastardus
Użytkownik

@admin

Ok, wydawało mi się, że wkleiłem ten link właśnie 2-3 razy, ale nie istotne. Gdybym się zagłębił w temat to od razu wrzucił bym link na Odkryj Wolne Media. Dzięki za info.

Prometeusz
Użytkownik
Prometeusz

Powolujac sie na (niepotwierdzone, ale bardzo popularne) haslo, iz Polska to my, Obywatele – niniejszym dementuje, jakobym sie na cokolwiek takiego zgadzal. Generalnie nie zgadzam sie na zaden rzad – czy to miejscowy, czy zamiejscowy: powtarzam swoja skromna prosbe o od*****lenie sie ode mnie, nie wycieranie swoich zakrwawionych rak moim (rzekomym) poparciem i zostawienie mnie w swietym spokoju. Jak bede chcial brac w czym udzial – wtedy sam sie zglosze.

Pozdrawiam,
Prometeusz