Dziesięć etapów ludobójstwa

Opublikowano: 20.12.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 3020

Henna Maria Vermeulen opowiada o stworzonej przez Gregory’ego Stantona klasyfikacji 10 etapów ludobójstwa w kontekście bieżących wydarzeń na świecie. Listę etapów utworzono na podstawie ludobójstw z przeszłości.

1. KLASYFIKACJA

Wyszczególnienie „problematycznej” grupy ludzi będącej zagrożeniem dla społeczeństwa. W przeszłości była to grupa: etniczna, rasowa, o określonej płci, religii lub narodowości. Dziś grupa ta jest tym wszystkim razem, bo atak jest na samą istotę człowieczeństwa, na całą ludzkość, ale głównym „problemem” są ludzie opowiadający się za suwerennością cielesną, za prawami człowieka, broniący swego prawa do wolności medycznej, broniący wiedzy i praktyki samoleczenia – ludzie ekonomicznie samowystarczalni, chcący zarabiać na siebie. Dzisiaj chodzi o zniszczenie każdego przejawu wolności w każdej dziedzinie życia i o uzyskanie z samodzielnych jednostek – klasy niewolników, a poprzez użycie siły całkowite uzależnienie jej od Państwa.

Główny cel jest ukrywany, a głośno mówi się o powszechnym dochodzie minimalnym. Niestety, aby go otrzymać trzeba będzie spełnić pewne twarde warunki rządowej dyktatury tzw. „Nowej normalności” a więc: żadnej prywatnej własności czy niezależnych źródeł dochodu, zero samoleczenia, uprawiania własnego jedzenia i własnych lekarstw. Wszystko ma być własnością państwa, państwo będzie wszystko kontrolowało, monitorowało łącznie z naszym ciałem i umysłem. To nam szykują i prawdopodobnie jest to gorsze od ludobójstwa, bo jest to permanentny, paranoiczny stan nieskończonego zniewolenia.

2. SYMBOLIZM

Wyodrębnioną do kasacji grupę oznacza się jakimś znakiem, by wyraźnie odróżniała się od reszty. W kulcie covidowym odbywa się to przez psychologię odwróconą. Wzorowi, dobrzy obywatele, niezagrażający zakrywają twarze, a ci źli, niebezpieczni, samolubni wrogowie państwa i zdrowia publicznego wyróżniają się, bo nie noszą maski i przez to są oznaczeni i oddzieleni od reszty.

Nosząc maskę dobrowolnie akceptujesz tyranię, nie nosząc jej dobrowolnie stajesz się widocznym celem. Sprytnie, prawda?

3. DYSKRYMINACJA

Grupa dominująca (w maskach) wykorzystuje prawo, zwyczaje, normy i władzę polityczną by drugą grupę pozbawić wszelkich praw. Mówiąc narodowi, ze żyje w wolnym świecie pozbawia się go praw, co zawsze jest przejawem tyranii, narastającej dyktatury i jednym z etapów ludobójstwa.

Świadomi tego ludzie coraz częściej protestują na ulicach próbując uświadomić masom, co się dzieje, powiedzieć, że sprawy zaszły już tak daleko.

Objawy dyskryminacji to: dyktowanie ludziom z iloma osobami mogą się spotkać, jak blisko siebie mogą stać, zakazywanie swobodnego przemieszczania się, spotkań rodzinnych, odbieranie ludziom pracy, niszczenie kultury, gospodarki itd. Na nasze prawa przypuszcza się systemowy atak, i tu kluczowy element – MASKA, bez niej nie ma wejścia do sklepu, urzędu, autobusu, samolotu, parku. Następnym elementem systemowej dyskryminacji staje się „szczepionka”. Bez niej nie można uczestniczyć w życiu społecznym, ani podróżować.

Taki jest to plan. Aby temu zapobiec, trzeba nazwać rzeczy po imieniu i zacząć działać. Jeśli my nic nie zrobimy, oni zrealizują swój plan – to pewne. Ludzie myślą, że wirus kiedyś sam się skończy, i wszystko wróci do normy. Nie, tak nie będzie, bo rządowi psychopaci nie zrezygnują już z tej przerażającej operacji. Będą coraz to nowsze „pandemie”, „mutanty wirusa”, coraz więcej szczepionek, nowe lockdowny. Nie oszukujmy się, to nie jest katastroficzny film, tylko rzeczywistość, taką zaplanowano przyszłość dla ludzkości.

4. DEHUMANIZACJA

Dyskryminowaną grupę poprzez ciągłą propagandę pozbawia się człowieczeństwa; wyzywa się, oczernia, redukuje do obraźliwych określeń: „skrajny prawicowiec”, „teoretyk spiskowy”, „antyszczepionkowiec”. Przyrównuje się do terrorystów, nazywa się „fanatykami, szaleńcami, samolubnymi psychopatami i niehigienicznymi osobami roznoszącymi choroby”. W tym procederze biorą udział politycy, establishment, media i zwykli obywatele, zgodnie twierdząc, że ta grupa „podludzi” zagraża ich życiu i bezpieczeństwu. Polityk stwierdza, że przeciwników szczepień należy usunąć ze społeczeństwa, a pozostałym nawet nie drgnie powieka z tego powodu. WHO ogłosi, że „antyszczepionkowcy” są jednym z 10 największych zagrożeń na świecie – wszyscy pozostali skwapliwie to zaakceptują. Mamy już wtedy systemowy poziom dyskryminacji i dehumanizacji, bo przeniknęły one do kultury masowej i są ogólnie akceptowane.

Nikt nie zdaje sobie sprawy, że to nie jest w porządku, że to dyskryminacja.

5. ORGANIZACJA

Państwo lub dana instytucja zaczyna pracować nad planem działań ludobójczych. Schematy tych planów czekały już od jakiegoś czasu. Ludzie o przekonaniach wolnościowych dobrze wiedzą, że plany depopulacji ludzkości na naszej planecie istnieją od dziesięcioleci. Wojna psychologiczna o nazwie „pandemia” także była już od dawna planowana. W 2010 r. Instytut Rockefellera opracował dokument „Operacja Lockstep” w którym dokładnie analizowano i rozważano scenariusze lockdownów narzucanych przez rządy, zwiększenie odgórnej kontroli, oraz sposoby na rosnący opór obywatelski. Te informacje są dostępne od roku 2010. W roku 2019 w Davos odbyły się „ćwiczenia pandemiczne”, w których również uczestniczył Instytut Rockefellera oraz Światowe Forum Ekonomiczne i Fundacja Billa i Mellindy Gatesów.

O tym, także znaczna liczba osób doskonale wie. Próby generalne planowanych działań i ćwiczenie powyższych scenariuszy jest to część etapu organizacji. Plan zaszczepienia całej populacji na Ziemi jest realizowany już od lat 90-tych kiedy to ONZ stworzyła plan na XXI wiek – „Agenda 21”, natomiast „Agenda 2030” to jest rozszerzony plan na pierwsze 30 lat tego stulecia.

To są realnie istniejące plany – szukajcie informacji na ten temat.

Obecnie trwające ludobójstwo nie ma formy jawnego rozstrzeliwania i wrzucania trupów do wspólnego grobu. Dzisiaj jest to cicha światowa zdrada, oparta na strachu i wywoływaniu traumy a realizowana poprzez kontrolę umysłu, by w ten sposób nakłonić ludzi do pokornego uczestnictwa we własnej zagładzie.

Kolejno, punkt po punkcie: utrata środków do życia, utrata praw człowieka, przemoc medyczna i ostatecznie morderstwo pod postacią zastrzyku.

6. POLARYZACJA

Celowe podsycanie konfliktu między zmanipulowanymi przez propagandę masami a dyskryminowaną mniejszością. Wzmacnianie w ludziach wiary (przy użyciu mediów), że zdrowe osoby to tak naprawdę „Bezobjawowi” nosiciele chorób, których należy zatrzymać, odizolować, zamaskować bo zagrażają reszcie społeczeństwa i są winni wprowadzanym przez rząd ograniczeniom. Jest to szantaż emocjonalny i terroryzowanie ludzi, wywieranie presji na społeczność nie podporządkowującą się restrykcjom – ci ludzie mają być niebezpieczni dla narodu i zdrowia publicznego, powinni być kontrolowani, nawet unicestwieni, a na pewno uciszeni.

Wspomnijmy tu o bezprecedensowo wyśrubowanym dzisiaj poziomie cenzury; „weryfikatory prawdy” itp.

7. PRZYGOTOWANIA

Identyfikacja i odseparowanie osób dyskryminowanych, często deportacja i izolacja. Ponownie przez odwróconą psychologię – poddańcze masy są oznakowane a odseparowani od społeczeństwa nie mają znaku. Pierwszym znakiem jest maska, drugim paszport covidowy, a następny to identyfikacja cyfrowa w postaci wszczepialnego pod skórę mikroczipa.

Każdy osobnik bez tych atrybutów zaliczany jest do grupy wyrzutków społecznych.

8. PRZEŚLADOWANIA

Dyskryminowana grupa jest odizolowana, zmuszona do noszenia identyfikujących oznaczeń a majątki są skonfiskowane.

W Wielkiej Brytanii w Ustawie o Zdrowiu Publicznym istnieje zapis, że majątek „osoby zarażonej” może zostać zniszczony w celu zatrzymania „rozprzestrzeniania się choroby”.

Na tym etapie Policja ma prawo wejść do domu prywatnego, wyciągnąć siłą „zakażonego człowieka” i umieścić go w tzw. „obozie kwarantanny”. Słychać też głośne już nawoływania, że niezaszczepieni powinni być jakoś oznaczeni – może np.: żółtą gwiazdą Dawida, jak Żydzi w czasie II wojny światowej? Obecnie w wielu miejscach istnieją już tzw. izolatoria zwane też „obozami kwarantanny”, w których uwięzione „zarażone osoby” mają być na leczone siłą, faszerowane lekami i reedukowane.

Sprawdźcie – są to dostępne dane w treści wielu „ustaw o pandemii”.

Tu wcale nie chodzi o kontrolę nad wirusem, lecz o kontrolę nad człowiekiem, wcale nie chodzi o zatrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa, lecz o stłumienie rozprzestrzeniania się wolności myślenia i wolności słowa.

Ogólnie już dziś wiadomo, że testy PCR są bezczelnym oszustwem i nie mogą świadczyć ani o chorobie, ani o zdolności zakażania innych, a jego współczynnik wyników fałszywie pozytywnych sięga 100%. Wynik dodatni wykazuje on na próbkach Coca-coli, pomidora czy kozy; ponadto wirus nigdy nie został wyizolowany, a choroba COVID-19 nie istnieje w rejestrze chorób zakaźnych.

Co więc jest tak masowo badane testami PCR? Testy te są kluczowym narzędziem tyranii, bo w oparciu o jego fałszywe wyniki – na całym świecie zarządza się rujnujące wszystko blokady.

9. EKSTERMINACJA

Zaczyna się masakra ludności, a nazywana jest ona eksterminacją, ponieważ ofiary nie są uważane za w pełni ludzkie, no przecież to są jednostki niebezpieczne: „teoretycy spiskowi”, „antyszczepionkowcy”, „skrajni prawicowcy”, itd. itp.

Wśród wyznawców Covida ludobójstwo przeprowadzane jest na różne sposoby. Ludzie dobrowolnie biorą w nim udział akceptując lockdowny i tracąc życie w ich wyniku. Tracą środki do życia i ponoszą śmierć z desperacji, zawału serca, przez narkotyki lub samobójstwa. Ludobójstwo spowodowane lockdownami. Wskaźniki śmierci z tych przyczyn wzrosły dramatycznie na całym świecie. Następny sposób to szczepienia. Ludzie wierząc, że uratuje ich to przed chorobą – szczepią się i w ten sposób okaleczają się, a ostatecznie na skutek przyjętej trucizny umierają. Kolejny sposób to trwające już eliminowanie wolnych ludzi, uciszanie ich głosów sprzeciwu wobec tyranii rządu poprzez przemoc i morderstwa.
Teraz zadajmy sobie pytanie dlaczego wiedza o samoleczeniu i medycynie naturalnej jest usuwana z podręczników i z wyszukiwarek internetowych? Dlaczego próbuje się zdelegalizować wszystkie naturalne metody leczenia, terapie i leki? Dlaczego na całym świecie w dużych liczbach od kilku dekad giną lekarze medycyny naturalnej, wirusolodzy i immunolodzy?

10. ZAPRZECZANIE

Sprawcy zaprzeczają systemowej dyskryminacji i masakrze ludzi, a winą obarczają same ofiary. Ukrywają dowody i mordują świadków. Rządy zwalniają się z odpowiedzialności za całą tę rzeź, nędzę i cierpienie, które nastąpiły na skutek lockdownów, łamania praw człowieka i zarzynania gospodarki. Sytuacja jest poważna, czas życia złudzeniami się skończył.

Znajdujemy się w samym środku światowego ludobójstwa. Im dłużej będziemy tę prawdę odpychać od siebie, tym więcej ludzi zostanie skrzywdzonych i zabitych. Przyszłość ludzkości jest w naszych rękach. Nie wolno nam zapomnieć, ani jednego nazwiska spośród sprawców tej potwornej światowej zbrodni, sugerowane jest tworzenie list, tak by wszyscy współwinni przestępcy zostali w przyszłości odpowiednio ukarani.

Chodzi tu o lekarzy, wiedzących, że respiratory i toksyczne leki zabijają ludzi, mimo to postępujących zgodnie z nieludzkimi procedurami szpitalnymi.

Mowa tu o pielęgniarkach, wstrzykujących nieświadomym zagrożenia ludziom truciznę, bez wnikania w jej skład i wynikające z niego zagrożenia oraz nie słuchające ostrzeżeń o sterylizacji i śmierci – które mogą nastąpić.

Mówimy tu o pracownikach medycznych, którzy widząc codziennie opustoszałe szpitale i centra testowania nadal kłamią o trwającej „pandemii”.

Pamiętamy o nauczycielach, widzących narastający lęk i wyizolowanie uczniów, a nadal utwierdzających ich, że zwykłe oddychanie czy dotyk może kogoś zabić.

Nie zapominamy o policjantach stale łamiących zapisy Konstytucji poprzez nękanie niewinnych ludzi nielegalnymi mandatami, aresztowaniami, kontrolami na drogach, o urzędnikach i politykach wprowadzających przepisy łamiące wszelkie Międzynarodowe Deklaracje Praw Człowieka.

Zbrodniarzami są pracownicy rządowych mediów, którzy dzień w dzień sieją strach i panikę; z premedytacją okłamują ludzi pokazując im fałszywe obrazy umierających ludzi, rzekomych ofiar COVID-19. Oni wszyscy mają krew na rękach!

Apel do wszystkich sprawców tej niewyobrażalnej zbrodni: zacznijcie ujawniać prawdę, bo czas sądu nadchodzi i niebawem zostaniecie oskarżeni o masową zbrodnię przeciwko ludzkości, jako zdrajcy własnych sióstr i braci!

Nie damy się uciszyć, nie pozwolimy zrobić z naszych dzieci niewolników farmaceutycznej, technokratycznej dyktatury – totalitarnego koszmaru. Jedną z taktyk tej globalnej wojny, jest zmęczenie nas tak, abyśmy wszyscy zrezygnowali i poddali się. My się nie poddamy i prawdę będziemy głosić jeszcze donośniej.

Wszystkim wolnym ludziom życzę dużo siły i miłości!

Autorstwo: Henna Maria Vermeulen
Na podstawie: Gregory Stanton
Źródło wideo: BitChute.com
Źródło tekstowe: Lurker.Land

Komentarz „Wolnych Mediów”

Są jeszcze dwa etapy: 11 – ujawnienie, 12 – rozliczenie (osądzenie, upamiętnienie, etc.).


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. wert 20.12.2021 12:51

  Etap 13 -wykonanie wyroków przez wyrwanie gardła gołą ręką.Zgłaszam się na ochotnika jako kat. W zasadzie ujawnione już jest, a osądzenie zbrodniaży nie jest mi potrzebne. Ja już tylko czekam na stosowny moment, jakieś porządne zamieszki, może po wyborach, kiedy niektórzy nie będą już mieli ochrony…..

 2. Szwęda 20.12.2021 15:24

  Zasadnicze pytanie kto w ogóle rządzi światem? Śmiem twierdzić, że nie są to ludzie a jedynie kreatury do złudzenia wyglądające tak samo jak ludzie, ale nie będące nimi w istocie.

 3. Szwęda 20.12.2021 16:10

  Skąd autor wie, że czas sądu nadchodzi? Z równą pewnością można powiedzieć, że z równym prawdopodobieństwem nadchodzi czas apokalipsy.

 4. kufel10 20.12.2021 17:56

  Koledzy, kryzys tez się może nagle zakończyć, sakwy napełnione, kraje zadłużone, kolejne stada kredyciarzy nabite w butelkę (zmiennostopowicze), może coś jeszcze tąpnie na giełdzie za około pół roku, postraszyli, poszarpali sie, poraniona gospodarka ruszy z kopyta i będzie się odbudowywać. Jak zawsze.

 5. Szwęda 20.12.2021 19:25

  kufel10,
  Preparaty testowe to chorobotwórcza bomba z opóźnionym zapłonem, którą przyjęło kilka miliardów ludzi na Ziemi, więc raczej nigdy już nie będzie tak jak przedtem i prędzej czy później dopiero rozpęta się prawdziwa pandemia milionów zgonów i straszliwych chorób, również całkiem nowych – może to być prawdziwe piekło na Ziemi…

 6. radical3dom 22.12.2021 10:17

  Dodam jeszcze jeden scenariusz:
  W niedalekiej przyszłości nasilą się kataklizmy spowodowane??
  Może przebiegunowaniem, może przelotem asteroidy, może rozbłyskiem słonecznym, co doprowadzi do śmierci miliardów i upadku cywilizacji, całe NWO przeczeka ten czas w bunkrach by po latach z nich wyjść z technologiami i zarządzać resztą ocalałych jak mnisi w Egipcie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.