Dziennikarka z USA krytykuje Zełenskiego za próbę wywołania III wojny światowej

Opublikowano: 22.11.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 717

Niewygodny politycznie dla rządu przegląd wydarzeń Macieja Maciaka w programie z cyklu „Musisz to wiedzieć!”.

Źródło: YouTube.com

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. X3na 22.11.2022 17:40

    Przecież III Wojna Światowa właśnie trwa. Jest to wojna Grupy Bilderberga (masonów, globalistów, NWO – nieważne jak onów nazywacie) z nami obywatelami za pomocą między innymi korupcji, zastraszania, odbierania wolności i prywatności itp. Wkrótce także pracy bo zastąpią nas roboty i AI / AGI.

    Obudź się panie Maciak!!!

  2. Fenix 23.11.2022 08:11

    Maciak, wspieram działania ludzi na rzecz pokoju i dobrobytu osobistego. Nie wybieram ludzi do władzy partyjnych dyletantów, obiboków, i pasożytów co żyją na koszt innych. Wyobraźnia, pomysłowość, kwalifikacje , zgoda, plan , działanie. Bo stanie się jak z solidarnością i resztą partii nieudaczników walczących o koryto u władzy , podziałem. Przywódcy sami się objawią swoim odpowiedzialnym działaniem. Co popieram to wspieram.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.