Dzieje Słowian i świata na tle religii – 50

Opublikowano: 20.09.2022 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka, Publikacje WM, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1584

Szatan i zmiennokształtni

Bogowie opisani w „Biblii” byli to półreptilianie (półreptoidy), różne humanoidalne smoczo-krokodylo-wężowe hybrydy, wymieszane z ludźmi, którzy przybyli na Ziemię z kosmosu. Gadzi boogie walczyli ze sobą aby zdobyć jak największe wpływy wśród ludzi na Ziemi. Każdy tworzył zastępy swoich ludzkich wyznawców aby mu służyli; w nich wierzyli i im oddawali energię. Głównie chodziło o energię negatywną, którą żywią się oni i ich istoty nadrzędne – rasa panów, którym podlegają. Ludzie będący ich wyznawcami mieli różne pochodzenie i kulturę ale łączyła ich wiara w danego boga. Po jednych gadzich bogach przychodzili inni.

Ogólna nazwa, reptilianie określa humanoidalne i zmiennokształtne gadzie istoty okupujące ludzkość na Ziemi. Ci którzy przeszli do duchowego świata zła najpierw istnieli w świecie materii jako istoty materialne, niewoląc ludzi poprzez tworzenie wojen i terroru. Następnie przeszli w świat duchowy mroku i ciemności, gdzie egzystują jako bogowie-demony. Będąc w świecie materialnym jak i duchowym oddziaływają na swoich wyznawców poprzez religię, politykę i ekonomię. Doprowadzają w świecie materialnym do wojen, terroru, mordów, niewolnictwa, strachu i stresów wśród ludzi; aby negatywna energia była produkowana przez ludzi.

Istoty żyjące w duchowym świecie zła są jako zbiorowość nazwani szatanami lub diabłami, a ogólnie demonami. Szatany są to przywódcy tych zbiorowości, a diabły są to ich podwładni i słudzy. Określenie; szatany, diabły lub demony rozciągane jest także na istoty materialne żyjące w wyższych wymiarach energetycznych gdzie są niewidzialni dla ludzi.

Nad poszczególnymi bogami demonami-szatanami i ich sługami demonami-diabłami istnieją wyższe byty demoniczne do których ci niżsi przekazują część pozyskanej od ludzi negatywnej energii aby ich dokarmiać.

Zbiorowość szatana i ich sług diabłów składa się z trzech rodzajów istot półgadzich i gadzich. Jeden rodzaj stanowią istoty materialne, lecz żyjące w wyższych wymiarach energetycznych 5D lub nawet 7D. Ponieważ w wyższych gęstościach energetycznych 5G i 7G, gdzie częstotliwości i wibracje cząstek materii są wyższe niż w świecie trójwymiarowym 3D (3G) w jakim żyją ludzie, dlatego są niewidzialni dla ludzi. Drugi rodzaj zbiorowości istot półgadzich i gadzich są to istoty, które ewaluowały z materialnego świata mroku w duchowy świat mroku. Są to byty czysto duchowo-energetyczne, które nie posiadają formy materialnej. W swoim rozwoju dążą do swojego boga zła i ciemności, czyli Lucyfera. W przeciwieństwie do istot anielskich, które w swoim rozwoju dążą do Boga dobra i światłości. Dla ludzi jest trudne do rozróżnienia czy są to demony materialne czy duchowe, bo z punktu postrzegania ludzi jedni i drudzy są niewidzialnymi duchami. Każdy z biblijnych bogów będący obecnie w duchowym świecie mroku i ciemności wywodzi się z materialnego świata istot gadzich, którzy ewaluowali z materialnego świata mroku w duchowy świat mroku.

Trzecią grupę humanoidalnych istot półgadzich i gadzich stanowią istoty żyjące w trzecim wymiarze 3D (3G), pochodzą oni z Ziemi lub przybyli z innych światów trójwymiarowych. Oni ukryci są przed ludźmi pod ziemią. Istoty te żyją w ziemskim świecie materii w swojej naturalnej formie, jako gadzie humanoidy, lecz przebywają w podziemnych osadach, miastach lub kompleksach.

Istoty pochodzące z pięciowymiarowego świata 5D (5G) lub wyższego, posiadają zdolności zmiennokształtne. Istoty te żyjące obok ludzi na ziemi są niewidzialne dla człowieka, a stają się widzialne tylko wtedy, gdy spowolnią częstotliwość i wibracje cząstek swojej materii do poziomu zagęszczonej materii ziemskiej. Dlatego nazywani są zmiennokształtni, bo mogą zmieniać kształt swojego materialnego ciała i przybierać różne formy gdy się materializują na planie ziemskim.

Oni mogą przybierać ludzką formą lub wchodzić w ludzi i zawładnąć ich ciałem, czyli opętywać, podobnie jak istoty czysto duchowe. Ale przybieranie formy ludzkiej lub przebywanie takich istot w ludzkim ciele jest ograniczone do paru godzin. Cały czas natomiast mogą przebywać w ludziach, których DNA jest do tego dostosowane. Dlatego dążą oni do zmiany ludzkiego DNA, aby mogli swobodnie chować się w ludzkim ciele i przebywać cały czas jako ludzie na Ziemi. Zmiennokształtne gadzie istoty ukryte w ciele ludzkim można rozpoznać po oczach, które się zmieniają w stanach emocjonalnych.

Istoty gadzie w większości żyją w piątym wymiarze energetyczno-materialnym 5D (5G), a obecnie niektórzy z nich opanowali także dostęp do siódmy wymiaru 7D (7G). Parzyste wymiary począwszy od 4D(4G) są to niewidoczne granice przejściowe pomiędzy wymiarami, określane są jako wymiar czasu w danym wymiarze nieparzystym.

Istoty gadzie, reptilianie, żyjący w ziemskiej materii mogą mieszać swoje DNA z ludźmi i wtedy żyją na Ziemi jako ludzie, chodź nimi nie są. Są to półreptilianie wywodzący się z danego rodu gadów. Niematerialne istoty półgadzie lub gadzie, które żyją w duchowym świecie mroku i ciemności mogą tylko manipulować, opętać człowieka, lub mogą wcielać się w ludzi na ziemi, stanowią wtedy demoniczną duszę człowieka zamiast duszy boskiej.

W „Biblii” oprócz humanoidalnych gadzich, materialnych bogów, takich jak Jahwe z rodu krokodyli (jaszczurów), Marduk z rodu węży i innych im podobnych (zaliczanych do materialnej zbiorowości szatana), mamy znanych czterech książąt piekła z duchowego świata mroku i ciemności, którzy należą do duchowej zbiorowości szatana, są nimi: Lucyfer, Satanael (Samael), Lewiatan i Belial. Cała ta czwóra znana jest z opisów wojen w niebie, czyli gwiezdnych wojen. Byli oni więc materialnymi istotami rasy półgadzie lub gadziej, którzy wraz z ich przywódcami – rasą panów, oraz ze swoimi zastępami walczyli z archaniołem Michałem i Gabrielem i ich zastępami.

Wojny w niebie z rasą półgadzią i gadzią wraz z ich przywódcami – rasą panów, zostały opisane w słowiano-aryjskich „Wedach”, a cała ta zbiorowość została nazwana kościejami. Całą tą czwórkę w świecie materialnym mogli stanowić: Enlil, Jahwe-Marduk, Enki i Baal wywodzący się z kręgu Anunnaków.

Ciąg dalszy nastąpi

Autorstwo: Stan Rzeczy
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.