Dzieje Słowian i świata na tle religii – 18

Opublikowano: 13.04.2022 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka, Publikacje WM, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1145

Świat po drugim potopie

Po drugim potopie, który miał miejsce 8,3 tys. lat p.n.e. życie na Ziemi odbudowało się. Obszary Eurazji, od zachodniej, północnej i środkowej Europy przez Bałkany po północną i środkową Azję, oraz od Mezopotamii i Iranu po zachodnie Indie zasiedlała w większości ludność aryjsko-słowiańska. Zachodnie i południowe obszary Europy zasiedlała w większości ludność baskijsko-galijska.

W Grecji i Anatolii odbudowała się ludność, grecko-ormiańska, a w północnym Kanaanie i Fenicji (czyli w Syropalestynie) ludność celtycka, były to ludy które zamieszkiwały przed potopem starożytną Jonię. Na terenach Syrii, Asyrii, Babilonu i Sumeru zamieszkiwała ludność aryjsko-słowiańska. Południowy Kanaan zamieszkiwały koczownicze ludy Kenitów – Midianitów i Edomitów. Półwysep Arabski zasiedlała ludność semicka.

W Północnej Afryce i Egipcie osiedlili się uciekinierzy z Atlantydy, większość z nich była to ludność aryjska biała. Ogólnie przyjmuje się, że rdzenną ludnością Egiptu była ludność aryjska biała, byli to Antowie nazwani Cymeryjczykami (Kimeryjczykami, Kimerami). Częściowo wyparci z Egiptu przemieścili się do kraju Scytów na stepy czarnomorskie. Koptowie nazywają swych dalekich przodków Egipcjan „ahmar”, czyli „rudy”, „jasny”. O niebieskookich przybyszach komunikują legendy Etiopii, Egiptu, Sudanu. Opowiadali, że w ich dalekiej praojczyźnie woda podczas zimy staje się przeźroczystym kamieniem, a słońce świeci nawet nocą. Czyli chodzi o mroźną, daleką Północ i ludność aryjską. Północą Afrykę zasiedlała ludność berberyjska. Berberowie w zamierzchłej historii przedstawiani byli, jako lud rasy białej, o jasnych blond lub rudych włosach i niebieskich oczach, co świadczy, że była to ludności aryjskiej. Guanczowie z Wysp Kanaryjskich również należeli do tej rasy. Z biegiem czasu w Egipcie ukształtowała się ludność koptyjska.

Na Bliskim Wschodzie po potopie znalazła się również rasa czarna, która uciekając przed kataklizmem osiedliła się w pewnych obszarach Iranu i Kaukazu. Rasa czarna została wyparta przez Ariów z powrotem do Afryki. W starożytności przez tysiąclecia w rejonie zachodniej Azji i basenu Morza Śródziemnego różne ludy i rasy się przemieszczały, to doprowadziło do mieszanki wielu ludów na tym obszarze.

Środkową Afrykę zasiedlała rasa czarna murzyńska, południowe Indie rasa czarna tamilska, Australię rasa czarna aborygeńska. Chiny i Azję Południowo-Wschodnią zasiedlał rasa żółta, a obydwie Ameryki rasa czerwona. Taki podział zasiedlenia Ziemi przez różne rasy został ustanowiony w dalekiej przeszłości przed 100 tys. lat temu i jest opisany w „Wedach”.

Od połowy III tysiąclecia p.n.e. Mezopotamia oraz Egipt stały się celem łupieżczych wypraw koczowniczych ludów semickich z Półwyspu Arabskiego. Znane się cztery główne fale migracyjne Semitów z Arabii. Pierwszym koczowniczym ludem semickim który najechał i okupował Mezopotamię byli Akadyjczycy. Akadyjczycy zdobyli i podporządkowali sobie aryjsko-słowiański Sumer. Najeźdźcy przyjęli dorobek cywilizacyjny Sumerów, zachowując przy tym własny język. Posługiwali się pismem sumeryjskim – klinowym, które dostosowali do własnego języka. W miarę podbojów kraju Sumerów, stworzyli imperium, obejmujące swymi granicami obszary od Zatoki Perskiej do Morza Śródziemnego. Spadkobiercami cywilizacji sumero-akadyjskiej były Babilonia i Asyria.

Druga fala najazdu koczowników semickich miała miejsce na przełomie III i II tysiąclecia p.n.e. Wtedy z Półwyspu Arabskiego na północ ruszyli Amoryci. Opanowali znaczne obszary Mezopotamii, dotarli również do Fenicji i Kanaanu. Przyczynili się do upadku państwa sumero-akadyjskiego, przejmując jego kulturę i stworzyli podstawy państwa babilońskiego i asyryjskiego. Koczownicy ci dotarli wcześniej do Egiptu, gdzie doprowadzili do okresu niepokojów i chaosu w kraju faraonów. Trzecią falę najazdu semickich koczowników stanowili Aramejczycy w XI w p.n.e. Czwartą falę najazdu koczowników semickich z Arabii w VII w n.e. stanowili Arabowie. Piątą falę najazdu koczowników na Azję Południowo-Zachodnią i Bliski Wschód stanowili Turcy, którzy od VIII wieku n.e. rozpoczęli ekspansję z Azji Centralnej. Szóstą falę najazdu koczowników na Azję Południowo-Zachodnią i Europę Wschodnią stanowili Mongołowie wymieszani z Turkami, którzy od XIII w n.e. rozpoczęli ekspansję z Azji Centralnej.

Najazdy koczowników arabskich i tureckich ukształtowały w dużej mierze dzisiejszą południowo-zachodnią Azję, Bliski Wschód i północną Afrykę. Ludy semickie i tureckie byli to barbarzyńscy koczownicy, którzy najeżdżali, rabowali, gwałcili, arabizowali i turkizowali białą ludność. Przejmowali cywilizacje stworzone przez rasę białą. Swoje cywilizacje zbudowali na zarabizowanej i sturkizowanej białej ludności. Ta ekspansja semicko-turecka trawa nadal.

Zachodni Europejczycy nie byli lepsi, skolonizowali wszystkie kontynenty, wymordowali miliony ludzi a z reszty zrobili niewolników.

Ciąg dalszy nastąpi

Autorstwo: Stan Rzeczy
Źródło: WolneMedia.net

10

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.