Dziambora wyrzucono z Konferederacji

Opublikowano: 11.02.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2629

Poseł Artur Dziambor poinformował, że Sąd Partyjny Konfederacji zdecydował o usunięciu polityka z listy członków partii.

W piątek o godz. 13:00 odbyła się rozprawa Artura Dziambora przed partyjnym sądem. „Uprzejmie informuję, że przed chwilą dostałem wyrok Sądu Partyjnego Konfederacji, zgodnie z którym zostałem usunięty z listy członków partii. Jednocześnie informuję, że pozostaję prezesem partii Wolnościowcy, do której serdecznie zapraszam. Życzę udanego piątkowego wieczoru” – poinformował Artur Dziambor.

W rozmowie z portalem Onet.pl Dziambor podał szczegóły usunięcia z Konfederacji. „Były trzy punkty i wszystkie dotyczyły moich wypowiedzi medialnych. Zarzucono mi, że powiedziałem, że prawybory korwinistów odbyły się »na pełnym Putinie« i że porównałem je do wyborów na Donbasie. Ponadto, że powiedziałem, że Rada Liderów Konfederacji zhańbiła się, odwołując uchwałę gwarantującą »jedynki« posłom. A trzeci zarzut, że w jednym z wywiadów powiedziałem, że bardziej czuję styczność ideową z wolnorynkowymi posłami opozycji” – opowiadał poseł Artur Dziambor. „Zapytano mnie, czy czuję skruchę. Powiedziałem, że nie. I że nie zamierzam przeprosić” – dodał lider Wolnościowców.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Onet.pl, Twitter.com, DoRzeczy.pl
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Baltazar Bombka 11.02.2023 11:01

    I tak oto Mentzen stał się kolejnym Kukizem. Zadanie: skanalizować, a przed wyborami rozbić antysystem. Zadanie wykonuje na szóstkę. Nagroda: już tylko on wie. Po kilku latach wszyscy o nim zapomną, jak zapomnieli o Kukizie, Palikocie, Petru i wielu innych cudakach. A porozumienie okrągło stołowe dalej będzie okradać Polaków.

  2. akami 11.02.2023 14:32

    mendcen czy męcen? pies mu chazarską ordę lizał

  3. replikant3d 11.02.2023 20:37

    ,,Baltazar Bombka,,Tak działają globaliści. Mają to opanowane do perfekcji. ,,Pożyteczni idioci,, którzy dla mamony wszytko zrobią, zawsze się znajdą.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.