Dziambor żąda ukarania Brauna

Opublikowano: 04.12.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2487

Poseł Artur Dziambor będzie domagał się ukarania Grzegorza Brauna za sprzeciwianie się uchwale Sejmu uznającej Rosję za państwo terrorystyczne. Odpowiedział mu Krzysztof Bosak, który stwierdził, że w tej sprawie nie ma jednolitego stanowiska koła poselskiego.

Słowa Dziambora padły w programie „6. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”. „Grzegorz Braun ma swoją agendę. Będziemy jeszcze o tym dyskutować. Jest posłem Konfederacji, ale zachował się tam karygodnie. Będę domagał się ukarania go przez koło. Przede wszystkim głosował przeciwko procedowaniu tej uchwały” – podkreślił polityk.

Inaczej sprawę widzi poseł Krzysztof Bosak. „Koło Konfederacji nie przyjęło dyscypliny ws. jednolitego głosowania uchwał ws. historycznych na ostatnim posiedzeniu Sejmu, nie ma więc żadnych podstaw do żądania konsekwencji wobec któregokolwiek z posłów za to, jak głosował. Wolnościowcy takiej dyscypliny nawet nie proponowali” – napisał.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: Twitter.com, NCzas.com
Źródło: MediaNarodowe.com

18

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

5 komentarzy

 1. najzwyklejszy 04.12.2022 13:16

  Popieram w 100% G. Brauna. Od dziś pluję na dziambora.

 2. agama 04.12.2022 14:06

  Jeżeli już głosować nad takimi kwestiami, to za terrorystyczne powinno się też uznać USA i państwa NATO. Ale poza medialnym jazgotem Konfederacja i tak nic nie zmienia na lepsze dla tego kraju, przez całą panedmię praktycznie nie wywalczyli dla Polaków żadnej wolności. Więcej potrafią zdziałać zdeterminowane jednostki np. Justyna Socha ze STOP NOP, niż wiecznie jazgoczący politycy z większą władzą, wpływami i możliwościami, którzy tylko udają, że coś robią

 3. Szwęda 04.12.2022 18:28

  Cała ta konfederacja to tylko taki wentyl dla popuszczania nieco ciśnienia społecznego, które i tak jest nikłe, a już czas najwyższy żeby osiągnęło poziom conajmniej “rewolucyjny”! Żadne metody (pseudo) demokratyczne nie uratują Polski i Polaków! Polacy musieliby przejąc władze w Polsce uchwalić całkiem nowe prawo i konstytucję, osądzić i należycie ukarać polskojęzycznych zdrajców, ludobójców i niszczycieli Polski i uczynić Ją niepodległym krajem.

 4. NORB 04.12.2022 19:16

  Nie wiem czy to służby rozgrywają Konfederację ażeby nie przekroczyła 10% w przyszłorocznych wyborach, czy też oni tam postradali zmysły? Rzeczywiście to czy my ich uznamy formalnie za terrorystyczne państwo czy nie, to co to zmieni? Za to jak się zaczną podgryzać między sobą to znowu jak nie pisory to pełofcy zatriumfują i to jak? Smutne to jest, bo nie ma żadnej inne alternatywy, która realnie osłabiłaby ten chory dualizm popisowy ….

 5. Anne K 05.12.2022 10:58

  W Konfederacji jedynie poseł Braun – a niekiedy także Korwin-Mikke (w tym głosowaniu nie wziął akurat udziału) – są wyrazistymi nonkonformistami. Program gospodarczy dominujący w tym kole poselskim jest jednak mocno “leseferystyczny”, a tym samym – niekoniecznie korzystny społecznie (kwestia oceny). Przy czym nie znam szczegółów poglądów gospodarczych Brauna.
  A tak się wypowiedziała irlandzka socjalistka w trakcie listopadowej debaty w PE nad rezolucją dot. Rosji jako państwa wspierającego terroryzm – https://m.youtube.com/watch?v=VGvHJwtY2rM .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.