Dyptyk Agaty z Lublina

Opublikowano: 02.06.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 738

Młodzi i genealogia. Poznawanie historii swojego miasta przez prymat rodzinnych korzeni. Agata Ferenc jako licealistka opowiedziała podczas warsztatów radiowych “Rodzina z Lublina” swoją historię i tak powstał reportaż „Trzy dni z życia Agaty”. Poznamy jej rodzinę, wartości przekazywane przez rodziców i jej własne zainteresowania. W związku z tym, że korzenie prapradziadka pochodzą z Sandomierza.-udamy się również tam, by odkryć zdumiewającą historię związaną z Lublinem. Pierwsza część Dyptyku to „Trzy dni z życia Agaty”. Druga część nosi tytuł „Reafirmacja”. Kiedy wykonywane były nagrania, Agata Ferenc była licealistką. Dziś jest absolwentką polonistyki i dziennikarstwa. Dyptyk powstał w 2015 roku pod opieką Czesławy Borowik i Jarosława Gołofita w ramach projektu Stowarzyszenia Przyjaciół Radia Lublin i Miasta Lublin.

Źródło: Radio Lublin


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.