Dyplomacja mimo MGIMO

Opublikowano: 30.08.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 976

Polskie władze z dumą ogłosiły, że absolwenci radzieckich i rosyjskich uczelni, nie będą już pracować dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Chodzi o ich domyślną nielojalność. A co z absolwentami innych zagranicznych uczelni? Na kim się teraz oprze polska dyplomacja i czy w ogóle będzie istnieć? O tym, ale także o historii polskich studentów w ZSRR i Rosji, Tomasz Jankowski rozmawia z Dariuszem Cycholem, redaktorem naczelnym tygodnia „Fakty po Mitach”, ale także byłym studentem MGIMO i absolwentem MGU.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.