Dyktatura szczepieniowa w Szwecji

Opublikowano: 05.01.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 6

W artykule, z dnia 29 grudnia 2012 w “Wiadomościach online” stwierdzono, że za premierostwa Fredrika Reinfeldt w rządzie szwedzkim, od dnia 01 stycznia 2013 , dano podstawy dla szwedzkiej dyktatury szczepień, gdzie Reinfeldt i kolejne rządy, za pomocą centralnego rejestru krajowego szczepienia, będą miały możliwości identyfikacji osób, które jeszcze nie poddały się rygorowi szczepień.

Politycy szczepień uważają, że państwo powinno mieć instrument przymusu.

Sprzeciw wobec wymogu szczepień jest ogromny i szybko zgromadził ponad 5000 nazwisk.

Źródło: Stop Syjonizmowi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

Depopulacji cd

fugazi
Użytkownik
fugazi

Miło,że wielu myśli. I jest ich coraz więcej. Przyczyniajmy się do tego.Jak najwięcej rozmów na te tematy,rozpowszechniania informacji itp itd.