Dworczyk wykazał się niekompetencją

Opublikowano: 24.06.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1540

Nieudolność? Nieudacznictwo? Najwyższy stopień opętania głupotą? A może wewnętrzne rozgrywki w PiS? Sytuację związaną z wyciekiem maili wielkiego polskiego szpitalnika Michała Dworczyka, zajmującego się wyszczepianiem narodu, preparatem będącym jeszcze w fazie badań, i to przez kilka lat, można jedynie określić mianem sytuacji całkowicie kuriozalnej i de facto niespotykanej. Urzędnik państwowy i to na tak wysokim stanowisku, przesyła tajne i poufne informacje o wadze państwowej z konta email, założonego na jakimś tam sobie portalu. Obłęd.

Gdzie były polskie służby? Nie poinformowały Dworczyka o tym, że tak się nie robi? Mało tego, takie informacje posiada dziecko w podstawówce, nawet ono wie i rozumnie, że informacje o wadze państwowej nie powinny zalegać w skrzynce email na portalu mainstreamowym, ale na serwerach rządowych. Czy dostrzegacie, z jakimi oparami absurdu mamy tutaj do czynienia? Michał Dworczyk jeden z najważniejszych polityków PiS wysyłał tajne korespondencje z poczty, do której każdy mógł mieć dostęp!

Zatem, jeżeli Dworczyk tego nie rozumiał to, jakim cudem znajduje się on tam gdzie się znajduje? W zwykłej i normalnej firmie, za taką bezmyślność, zostałby już prawdopodobnie zwolniony. Tak, więc mamy do czynienia z czystą kpiną z państwowości. To też, w jaki sposób mają nas postrzegać inne narody? Gdzie tu dochowanie jakichkolwiek standardów, nawet tych najbardziej podstawowych? Kto będzie wchodził w układy z krajem, którego czołowi politycy wiadomości o wadze państwowej wysyłają sobie z konta na „Onet”, „Wirtualna Polska” i tego typu?

Na całym świecie buduje się rządowe sieci serwerów, przeróżnego rodzaju zapory, oprogramowanie antywirusowe, antyszpiegowskie, programy typu firewall, jednym słowem wszystko, co może wpłynąć na zwiększenie bezpieczeństwa i tajemnicy państwowej, przed obcymi a i często wrogimi państwami oraz globalnymi interesami. Natomiast polityk PiS jak gdyby nigdy nic rozsyła e-maile z konta tak zabezpieczonego, że śmiech na sali. Gdzie tu powaga? Gdzie tu troska o Ojczyznę? Jak ludzie o tak niskim poziomie świadomości mogą pracować w rządzie? Po tym, co zrobił Michał Dworczyk to ja osobiście nie powierzyłbym mu nawet kluczy do mojego garażu.

I tutaj nie chodzi o to czy Dworczyk jest z PiS, czy z PO, PSL, Konfederacji czy partii lewicowej, tutaj chodzi o to, że człowiek ten jest całkowicie pozbawiony jakiejkolwiek wyobraźni, świadomości, jego umysł być może pracuje na poziomie dziecka, skoro Dworczyk nie zna zagrożeń, jakim podlega się w XXI wieku i to podlega się na tak wysokim państwowym stanowisku. Michał Dworczyk wykazał się skrajną niekompetencją, dlatego powinien sam się zwolnić, nie wspominając o tym, że powinien także odpowiedzieć prawnie za narażenie Polski na arenie międzynarodowej.

I to jest jedna kwestia, natomiast druga to już sama treść ujawnionych wiadomości, które jak dotąd nie zostały zdementowane przez Michała Dworczyka. Stwierdził on jedynie, że nie wszystko jest prawdą. I mi osobiście przypomina to sytuację, w której małe i nic nie rozumiejące dziecko zostało przyłapane na kradzieży lizaka i nie wie, co zrobić. Z tą różnicą, że w przypadku Dworczyka, mamy do czynienia z człowiekiem dorosłym i wydawałoby się rozumnym, ale być może to tylko złudzenie, to właśnie wspomniane „wydawałoby się”.

Z ujawnionych maili wynika między innymi to, że rząd PiS wprowadzał kolejne lockdowny, na podstawie bliżej nieokreślonego bełkotu, zamiast na podstawie naukowej. Już za samo to wielu polityków PiS powinno stanąć przed sądem, Trybunałem Stanu, po prostu powinno odpowiedzieć przed narodem Polskim. To jednak nie koniec tego kompromitującego Rzeczpospolitą serialu, otóż wypływają kolejne maile i prawdopodobnie kolejne wypływać będą. Co z nich się jeszcze dowiemy? Aż strach pomyśleć, ponieważ to nie tylko my się dowiemy, ale także i przede wszystkim obce służby.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. LichoNiespi 24.06.2021 12:25

    Czy politykow powinna zastapic sztuczna inteligencja? Jesli chodzi o nijakiego polskiego ministra Michala Dworczyka to jaknajbardziej sztuczna inteligencja powinna zaasta[ic tego debila.

  2. pol1975 24.06.2021 17:38

    Sędzina: – czy to prawda, że prowadził Pan samochód pod wpływem alkoholu? Dworczyk: – nie wszystko co Pani powiedziała jest prawdą Sędzina: – czy to profesjonalne że strony kluczowego polityka w kraju w tak błachy sposób podchodzić do tematu? – nie widzę powodu do dymisji. Poza tym za wszystkim stoją Rosjanie, proszę zapytać prezesa

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.