Dwanaście wymiarów stworzenia

Opublikowano: 12.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 800

Kiedy ezoterycy w końcu odkryli dwanaście wymiarów stworzenia, byli zdumieni symetrią dzieła Stwórcy. Od razu zadano sobie pytanie dlaczego natura jest aż tak bardzo symetryczna? Jak wygląda struktura rzeczywistości? Dlaczego wymiary są zmiennymi wszechświata i dlaczego naliczono ich obecnie dwanaście?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 12.04.2024 16:56

    Juz starozytni Egipcjanie znali przynajmniej 9 wymiarow.
    Wiedzieli jaki rodzaj zycia istnieje na planetach; Pluton, Neptun, Jowisz i Saturn.
    A nasi najlepsi naukowcy dopiero teraz do tego dochodza?
    I kto tu jest uwsteczniony?.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.