220 państw naraz wprowadza 5G

Opublikowano: 29.01.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1007

Kto nakłonił wszystkie 220 państw świata aby wprowadziły technologię 5G i to prawie równocześnie?! Przedkładamy waszej uwadze film z przemówieniem Madsa Palsviga na temat zagrożeń związanych z nową technologią łączności 5G. Mads Palsvig jest prezesem niewielkiej duńskiej partii politycznej o nazwie „JFK 21:Planeta Ziemia, Wolność, Wiedza”. Jest on także znany jako demaskator światowego systemu finansowego.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
radical3dom
Użytkownik
radical3dom

Jak to kto? Belzebub ze swoimi przydupasami- izraelitami. W izraelu zakazali używania 5g;) i podobno tam to wynaleziono
http://themillenniumreport.com/2019/03/heres-why-5g-is-not-allowed-in-israel-where-it-was-developed/
https://www.radiationdangers.com/5g/well-whaddya-know-no-5g-for-israel/