220 państw naraz wprowadza 5G

Opublikowano: 29.01.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1684

https://www.youtube.com/watch?v=6MHaikbWH7A

Kto nakłonił wszystkie 220 państw świata aby wprowadziły technologię 5G i to prawie równocześnie?! Przedkładamy waszej uwadze film z przemówieniem Madsa Palsviga na temat zagrożeń związanych z nową technologią łączności 5G. Mads Palsvig jest prezesem niewielkiej duńskiej partii politycznej o nazwie „JFK 21:Planeta Ziemia, Wolność, Wiedza”. Jest on także znany jako demaskator światowego systemu finansowego.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. radical3dom 29.01.2020 11:09

    Jak to kto? Belzebub ze swoimi przydupasami- izraelitami. W izraelu zakazali używania 5g;) i podobno tam to wynaleziono
    http://themillenniumreport.com/2019/03/heres-why-5g-is-not-allowed-in-israel-where-it-was-developed/
    https://www.radiationdangers.com/5g/well-whaddya-know-no-5g-for-israel/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.