Duda pokazał prawdziwą twarz

Opublikowano: 01.07.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 4237

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski skrytykował politykę Andrzeja Dudy ws. rzezi wołyńskiej i Ukrainy. Prezydent „odszczeknął” mu w mediach, że ksiądz ma się zajmować sprawami kapłańskimi, a nie polityką.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 01.07.2023 17:55

    Przecież to ,,myckowy,, to czego się spodziewaliście?
    Kto urządził w POLSKIM sejmie żydowskie świeto ,,hanuki,, i paradował w mycce?

  2. Drnisrozrabiaka 02.07.2023 02:35

    Dobrze powiedział. Jakby mu górnik, spawacz, czy też inny zwrócił jego ekcelencji Panu dudzie uwagę, to też niech lepiej zajmą się własną robotą a jak nie mają roboty to do wojska! Na Ukrainie leopardy i inne wspaniałe maszyny odnoszą pierwsze zwycięstwa o ziemie amerykańskie na Ukrainie! Brawo leopardy🤣

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.