Duda grozi Rosji atakiem nuklearnym USA

Opublikowano: 25.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1199

Kolejna kompromitacja Polski. „Poważna” głowa narodu, jaką jest prezydent Andrzej Duda, zagroził na szczycie ONZ mocarstwu atomowemu, jakim jest Rosja, użyciem broni atomowej przez Stany Zjednoczone. Maciej Maciak w nowym odcinku programu „Musisz to wiedzieć!” komentuje mało znane lub niewygodne informacje.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Baltazar Bombka 25.09.2022 11:54

    Andrzej Duda czyni cuda!

  2. Szwęda 25.09.2022 13:30

    Jak przyjdzie co do czego to w pierwszej kolejności terytorium Polski zostanie zmiecione z powierzchni ziemi i wypalone ogniem atomowym do czego dążą tzw. elity, z których większość powinna dyndać na latarniach!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.