Duda, co ty narobiłeś?!

Opublikowano: 10.07.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1318

Co ten człowiek wyprawia? Duda, opamiętaj się! Razem z Zełenskim nie uczcił pamięci bestialsko pomordowanych Polaków (i przedstawicieli innych nacji) w rzezi wołyńskiej, z rąk Ukraińców, lecz jakieś „niewinne ofiary Wołynia”. Opublikował też na „Twitterze” odrębny wpis dla Polaków i obcokrajowców. Ten po angielsku przemilcza 80. rocznicę rzezi wołyńskiej i sugeruje, że wizyta na Ukrainie to konsultacje przed szczytem NATO. Aby informacja o ludobójstwie nie pojawiła się w światowych mediach?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. AlbertW41 10.07.2023 16:00

    Doda to Ukrainiec tak jak Kaczynski ktorego rodzina jest spod Odessy. Polscy wyborcy to stado baranow.

  2. replikant3d 10.07.2023 19:59

    AlbertW41, dodatkowo ,,kaczka,, jest myckowym. Na bezczela paradował w mycce w sejmie. Obie te nacje są wstrętne i zakłamane. Z tym że ,,myckowi,, są sprytniejsi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.