Duch na cmentarzu postawił turecką policję na nogi

Opublikowano: 06.05.2018 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5

Pracownicy cmentarza Ulu Mezarlık (Wielki Cmentarz) w tureckim mieście Çorum twierdzą, że regularnie widują na nim widmo dziewczyny płaczącej pomiędzy nagrobkami. Duch zawsze wędruje tą samą ścieżką a jego podróż jest zawsze zwieńczona na tym samym pomniku.

Zgodnie z opisami, dziewczyna wyglądała na nastolatkę i jest ubrana prawie w całości na czarno za wyjątkiem jej butów które mają być czerwone. Ze względu na opublikowanie tej historii w internecie, na miejscu pojawiły się już tłumy gapiów i paranormalnych turystów którzy również liczą na zaobserwowanie tego niezwykłego zjawiska.

Pierwsza obserwacja płaczącej dziewczyny miała miejsce o czwartej rano 26 kwietnia br. Pracownicy cmentarza nie zdążyli wtedy sprawdzić gdzie zmierzała jednak już następnej nocy podeszli wystarczająco blisko aby dostrzec, że dziewczyna płakała przy grobie anonimowej kobiety która w przekazach medialnych jest nazywana Fatma Ç. Jedyne co o niej wiemy, to fakt że zginęła w 1982 roku.

Dziewczyna była widziana w tym obszarze przez kolejne trzy noce, aż do momentu gdy pracownicy cmentarza pozostawili na nagrobku notatkę, w której pytali się dziewczyny czy potrzebuje pomocy i zobowiązali się udzielić jej wszelkiego wsparcia. Niedługo potem,o całej tej sprawie dowiedziała się również miejscowa społeczność oraz przedstawiciele policji którzy zdecydowali się działać. W rezultacie, gdy w poprzedni wtorek dziewczyna pojawiła się tam po raz kolejny policjanci usiłowali ją schwytać.

Jednak mimo podjętego pościgu nie byli oni w stanie jej złapać oraz zidentyfikować. Już dzień później policja zdecydowała się zorganizować barierki ochronne na terenie całego cmentarza. Okazało się że były one bardzo przydatne, ponieważ blisko trzystu gapiów przypuściło dosłowny szturm na cmentarz w nadziei na zobaczenie ducha na własne oczy. Kilkunastu z nich wdało się w walkę z policją co skończyło się aresztem dla kilku z nich.

Zarząd cmentarza zdecydował się na zorganizowanie kamer na podczerwień, które mogłyby zarejestrować tę niezwykłą postać. Jeżeli dziewczyna pojawi się tam po raz kolejny, nagranie może umożliwić zidentyfikowanie kim tak naprawdę jest ta nastolatka i w jaki sposób znika ona z cmentarza. No chyba, że rzeczywiście mamy tu do czynienia z duchem? Może jest to właśnie rzeczona wcześniej zmarła z 1982 roku, a może ktoś kto znał ją za życia. Tak czy inaczej, cała ta historia jest zdecydowanie intrygująca.

Autorstwo: M@tis
Na podstawie: dailysabah.com
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ