Druzgocąca propaganda

Opublikowano: 15.11.2009 | Kategorie: Zdrowie

Liczba wyświetleń: 515

– Zmarły miał wirusa A/H1N1 – “to druzgocąca informacja” – czytamy na stronie głównej portalu dezinformacyjnego onet.pl.

– Ta informacja jest dla nas druzgocąca, w ciągu kilku godzin w szpitalu nastąpiło dramatyczne pogorszenie się stanu zdrowia tego mężczyzny, w wyniku czego doszło do śmierci – powiedział lekarz wojewódzki w Gdańsku Jerzy Karpiński.

Wszystkie media podają, że odpowiedzialnym za śmierć był wirus A/H1N1…

Cytujemy:

“- Ta osoba, która zmarła, była obciążona dodatkową chorobą, która miała znaczący wpływ na spadek odporności – powiedział w sobotę Karpiński odpowiadając na pytanie, czy powodem zgonu był wirus A/H1N1.”

“Dodatkową chorobą” – pozostaje zapytać jaką… oraz czy to nie była przypadkowo niewydolność układu krążenia (ponad 60% zgonów)?

Dziennie umiera w Polsce średnio 1000 osób… w tym ponad 3 na gruźlicę – chorobę całkowicie uleczalną. Każdy chory, u którego gruźlica nie została wcześnie rozpoznana może zakazić nią przeciętnie 1020 osób.

Czy patrząc na skalę problemu nowego wirusa, nie czujemy, że ktoś właśnie pierze nam mózgi?

Opracowanie: Adam Michalak
Źródło: HotNews

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

15
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
uncool_ben
Gość
uncool_ben

tutaj statystyki dot. przyczyn śmierci:

http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=37273&c=-1&s=dd&p=1

no comments… albo moze tylko jeden comment: jesli ktoś uznaje ze istnieje pandemia świńskiej grypy, ma albo kłopoty z przetwaraniem informacji, albo jest bezczelnym kłamcą i czerpie z tego korzyści

lalka
Gość
lalka

facet miał marskość wątroby! czyli prawdopodobnie był alkoholikiem. marskość plus zwykły nawet kaszel + liter wódy = BOOM! nie dajcie sie ogłupić ludzie! mówią o tym wszędzie media bo mają niedługo wprowadzić szczepionki dla nas!
NIE DAJCIE SIĘ SZCZEPIĆ

Heh!
Gość
Heh!

To działa w obydwie strony.
Tak samo ci co umarli z powodu powikłań po szczepionce również nie byli zdrowymi ludźmi.

Ale popieram przedmówcę. Na co komu szczepienia?

baniak
Gość
baniak

GRYPA:

1. Rocznie na zwykłą grypę umiera od 500 do 700 tyś ludzi ( z powikłaniami liczba ta dochodzi do 1 mln ) , podczas gdy na świńską grypę zmarło od początku roku około 6 tys osób, czyli ok. 140 razy mniej.

2. Mimo ze śmiertelność nie przekracza 0,5%, przebieg grypy jest stosunkowo łagodny a liczba ofiar jest 140 razy mniejsza niż na zwykła grypę ogłoszono pandemie i jest to główny temat w mediach od 7 miesięcy.

3. WHO ogłosiło 6-ty ( najwyższy ) stopień pandemi świńskiej grypy po stwierdzeniu 18 przypadków śmiertelnych.
Mimo tego, że co roku na zwykłą grypę umiera 1 milion ludzi, nigdy z tego powodu nie ogłoszono pandemi ani masowych szczepień. Ponad to tuż przed ogłoszeniem pandemi WHO obniżyło kryteria, które muszą być spełnione do jej wprowadzenia.

4. Większość ofiar grypy jest w krajach o niskim poziomie opieki medycznej lub tam gdzie dostęp do niej jest ograniczony np: USA gdzie 1/6 obywateli nie ma prawa do ubezpieczenia. 70% przypadków śmiertelnych to Ameryka Płn i Płd , a kolejne 20% to Azja – Europa to niecałe 5%. Oznacza to, ze w krajach gdzie opieka medyczna jest na dobrym poziomie grypa ma stosunkowo łagodny przebieg i nie stanowi większego zagrożenia, a u większości chorych nie jest nawet potrzebna hospitalizacja.

5. Na Ukrainie rocznie umiera na zwykła grypę i jej powikłania 6,5 tys ludzi, co daje około 20 osób dziennie, ale należy pamiętać ze 20 to średnia roczna, a teraz mamy sezon na grypę kiedy to średnia jest znacznie większa niż w pozostałym okresie. Tymczasem od tygodnia mamy potwierdzonych 14 przypadków śmierci z powodu świńskiej grypy co daje około 2 osoby dziennie.

6. Śmiertelność na Ukrainie wynosi w najgorszym razie 0,03%, ale jest to tylko czysta teoria bo na dobrą sprawę nie wiadomo ilu naprawdę jest zarażonych nową grypą. Mimo to trwa panika, a media podsycają atmosferę

7. WHO podaje ze 70% wszystkich zachorowań na grypę ( UWAGA! – NA ŚWIECIE! ) to grypa AH1N1. Oznacza to ze na Ukrainie po tygodniu epidemii powinno być juz 630 tys chorych na AH1N1 ( 900 tys zachorowań ). Tymczasem chorobę stwierdzono u kilkudziesięciu osob…

8. W Polsce rocznie na grypę choruje średnio ( w ciągu ostatnich 10 lat ) około 350 tyś osób co daje około tysiąca zachorowań dziennie. Jak dotąd od lipca stwierdzono 200 przypadków AH1N1, co daje nam zachorowalność na grypę AH1N1 w stosunku do zachorowań na zwykłą grypę w tym czasie na poziomie 0,16%. Według WHO powinno to być 70%. Trochę to odbiega od stanu faktycznego.

SZCZEPIONKI:

9. Istnieją potwierdzone informacje o niebezpiecznym składzie szczepionek ( miedzy innymi rtęć i skwalen ), oraz ich szkodliwym działaniu na ludzi a w szczególności dzieci.

10. Mimo ze przygotowanie szczepionki zajmuje kilka miesięcy, szczepionka na świńską grypę pojawiła sie już po 2 miesiącach od pojawienia sie pierwszych przypadków świńskiej grypy i praktycznie od razu po ogłoszenia pandemi. Nie ma tu również mowy o jej odpowiednich testach, które również trwają przynajmniej kilka miesięcy.

11. W Szwecji na grypę AH1N1 zmarło ja dotąd 3 osoby. Natomiast po masowych szczepieniach prawdopodobnie 4, a kolejne 20 jest w ciężkim stanie. Następne 700 ma poważne komplikacje. Mimo to WHO utrzymuje że nie stwierdzono przypadku śmiertelnego po podaniu szczepionki, a te są bezpieczne.

12. W ciągu 2-4 miesięcy, mimo jakichkolwiek podstaw do paniki wiele krajów zapowiedziało masowe szczepienia oraz zamówiło miliony nie sprawdzonych szczepionek.

13. Firmy farmaceutyczne produkujące szczepionki są oficjalnie zwalniane z odpowiedzialności za ich ewentualne niewłaściwe działanie w tym wysoką śmiertelność spowodowaną ich użyciem.

14. Firmy farmaceutyczne wymuszają na rządach krajów z którymi podpisują umowy utajnianie przed opinią publiczną, skutków ubocznych szczepionek oraz ich składu, co samo w sobie jest skandalem.

15. W wielu krajach, w tym Niemczech i Francji wybuchły skandale po tym jak sie okazało ze władze oraz wojsko miały otrzymać szczepionki o innym składzie niż zwykli obywatele. Szczepionki dla elit i służb porządkowych nie zawierały miedzy innymi rtęci i skwalenu oraz innych substancji które budzą największe obawy.

16. W większości krajów, lekarze i środowiska medyczne odmawiają szczepienia się przeciwko grypie AH1N1. W Polsce tylko 5 % lekarzy deklaruje, że sie zaszczepi, a ponad połowa kategorycznie stwierdza ze tego nie zrobi. Mimo to trwa wielka kampania nakłaniająca społeczeństwa poszczególnych krajów do szczepień. Uczestniczą w niej między innymi ONZ, WHO oraz Komisja Europejska, a także rządy poszczególnych krajów.

17. Wielu członków Rady Doradczej przy WHO ma powiązania z firmami farmaceutycznymi, natomiast Europejska Agencja Medyczna, która podjęła decyzje o zatwierdzeniu szczepionek przeciwko AH1N1 w Europie jest w 2/3 finansowana przez te firmy.

Co więcej, jedna z głównych instytucji lobbystycznych ( Europejska Grupa Badawcza ), będąca również doradcą WHO, na 3 miesiące przed pojawieniem się grypy w meksyku, zorganizowała sympozjum pod hasłem walki z pandemią. W śród sponsorów tej grupy są wszyscy trzej producenci szczepionek przeciwko grypie AH1N1.

18. Firma Baxter – jeden z głównych producentów szczepionek złożyła wniosek o opatentowanie szczepionki przeciwko AH1N1 w sierpniu 2008 czyli na pól roku przed epidemią tej grypy w marcu tego roku w Meksyku.

19. W lutym firma Baxter wysłała do Czech szczepionki na grypę sezonową. Ponieważ wydarzył się wypadek, zostały one poddane badaniom w czeskich laboratoriach. Wszystkie zwierzęta laboratoryjne którym je podano zdechły. Jak się okazało szczepionka zawierała wirus AH5N1 ( znacznie bardziej niebezpieczny od AH1N1 – śmiertelność na poziomie 60% ). Gdyby nie wypadek wirus został by zaaplikowany w Czechach jako zwykła szczepionka.

20. Wszystkich tych informacji nie usłyszysz w polskich mediach. Czy to normalne?

Jeśli uważasz ze nie to odpowiedz sobie na pytania:
1. czy jest możliwe ze w innych sprawach ( np polityka ) stosowane są podobne mechanizmy ze strony mediów i że jesteś poddawany manipulacji?
2. Ze twoje poglądy mogą być efektem manipulacji i nie oddają prawdziwej sytuacji?
3. Czy warto wierzyć mediom które w ten sposób działają?

Robert Śmietana
Gość
Robert Śmietana

Pięknie, baniak, super podsumowanie!!

Czy mógłbyś ewentualnie podać jeszcze jakieś źródła? Czy po prostu to żniwo własnych poszukiwań w necie?

JisBis
Gość
JisBis

Wiadomo o co chodzi – wywołanie paniki i zarobienie kasy na szczepieniach. Przy okazji pozabija się “pare” ludzkich istot.

uncool_ben
Gość
uncool_ben

piątka, baniak, nic dodać nic ująć

Marcin
Gość
Marcin

nie dajmy wprowadzić cenzury internetu, bo wtedy nawet o takich rzeczach nie będziemy wiedzieć…

Rfx
Gość
Rfx

No to mamy przełom, wygląda na to, że AH1N1 jest najmniej szkodliwym wirusem grypy w historii ludzkości :)

jointventure
Gość
jointventure

baniak skopiował czyiś tekst i NIE PODAŁ autora,

żal.pl

Rave
Gość
Rave

jointventure- jak niby baniak miałby podawać autora jak streścił po prostu film i wywiad z Jane Burgermeister, który można łatwo odnaleźć na YouTube… proste

Marcin
Gość
Marcin

Wśród wielu polityków są też tacy którzy potrafią być obiektywni w dobie tych subiektywnych mediów… i nie lobbują koncernom farmaceutycznym…
http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/palikot–grypy-nie-ma–a-szczepionka-to-mega-przekret,48349,1

Raptor
Użytkownik

Tutaj informacje uzupełniające powyższy artykuł:
http://wyborcza.pl/1,75478,7256262,Dlaczego_37_latek_nie_pokonal_wirusa.html

Biednemu wirusowi musiał ktoś przecież dopomóc w dobrej wierze.