Drukowanie pieniędzy a zarabianie ich za granicą i wydawanie w kraju

Opublikowano: 04.06.2016 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Drukowanie pieniędzy a zarabianie ich za granicą i wydawanie w kraju

Liczba wyświetleń: 639


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. ajax 05.06.2016 02:09

  Szkoda że większość gawiedzi nigdy tego filmu nie zobaczy. Inna sprawa.to jeszcze musieliby go zrozumieć.

 2. Fenix 05.06.2016 08:15

  Drukowanie pieniędzy, komu wolno je drukować ? Kto daje prawo drukowania pieniędzy na ludzi niekorzyść ? Jak pozbawić drukujących niesprawiedliwego i szkodliwego prawa druku pieniędzy długu ,kreatywnej księgowość, pożyczek lichwiarskich , gdy wartość pieniądza druku zaksięgowania jest zerowa i dłużna .
  Sprzeciwiamy się zarabianiu pracą pieniędzy dłużnych na życie , z pożyczek bankowych branych przez przedsiębiorców ,nakazem podporządkowania pracowania na życie , zarabianiem długu .
  Upominamy się o własny udział druku pieniędzy z kredytem odnawialnym na życie . Upominamy się o równą wartość walut !
  Tak dzielić drukiem pieniądza ( długiem ), by każdy był jego udziałowcem !
  Upominamy się o swoje pożyczki nieoprocentowane, do spłaty osobistej .
  Zwrócić pieniądze ( druk długu) i bank w ludzi rządy , z korzyścią ludzi , i w służbie ludzi , równym udziałem kredytu odnawialnego .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.