Drony FPV w służbie wojsk rosyjskich

Opublikowano: 23.10.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1630

Rosyjska Telewizja Zwiezda pokazała reportaż (oczywiście jest to propaganda sukcesu) dotyczący rozwoju rosyjskich dronów FPV (first person view), a także tworzenie zaplecza szkoleniowego, szkolenia specjalistów oraz usprawniania i ulepszania dostępnych rozwiązań. Drony bez wątpienia stanowią ważny element obecnych działań na Ukrainie, a SZU od jakiegoś czasu odnotowuje znaczący wzrost ilości rosyjskich dronów, z którymi musi sobie radzić.

Źródło: YouTube.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Drnisrozrabiaka 24.10.2023 09:21

    10 rysiecy ukr produkują dronow na miesiąc i same straty na froncie?!!

  2. Stanlley 24.10.2023 10:07

    To zasłona dymna, jak będzie trzeba to Chiny im dostarczą dowolną ilość autonomicznych dronów tworzących roje. Nie mogą tej broni użyć w podrzędnym konflikcie.

    Co do tytułu… no tendencyjne – USA ma cały Hollywood do propagandy 🙂 z czym do ludzi? W Wietnamie USA zamordowało 3 miliony ludzi, w tym 2 miliony to cywile… Ktoś się tym przejął? Bo ja pamiętam hollywoodzkie filmy o strzelaniu do “żółtków” w ilościach hurtowych…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.