Dr Włodzimierz Bodnar założył własną partię

Opublikowano: 23.07.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1643

Sąd zarejestrował ugrupowanie Włodzimierza Bodnara, słynącego z niestandardowego leczenia COVID-19. Zapowiada samodzielny start do Sejmu. O założeniu partii mówił w wywiadzie z grudnia 2021 r.

Dziennik „Rzeczpospolita” ustaliła, że 12 lipca sąd okręgowy w Warszawie zarejestrował partię polityczną dr Włodzimierza Bodnara.

Budowę ugrupowania zapowiedział on już pod koniec ubiegłego roku. W tym czasie powstała również strona internetowa ugrupowania występującego pod nazwą „Wspólnie dla Zdrowia”. Celem nowego ugrupowania jest nie tylko zakończenie epidemii oraz wymiana doświadczeń między lekarzami z całego świata i wypracowanie efektywnych protokołów leczenia na każdym etapie choroby Covid-19, ale także gruntowna przebudowa systemu politycznego. Partii Bodnara chce wprowadzić również demokrację bezpośrednią na wzór szwajcarski.

„Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i naprawić to, co zostało w Polsce zniszczone. Aczkolwiek przed nami wielki wysiłek, bo budowa partii wymaga potężnej pracy organizacyjnej” – przekazał Bodnar.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Rp.pl
Źródło: MediaNarodowe.com

29

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.