Dr Paweł Basiukiewicz uniewinniony za krytykę rządu

Opublikowano: 22.05.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1666

Dr Paweł Basiukiewicz został uniewinniony przez Sąd Lekarski. Lekarz został oskarżony o postępowanie niezgodne z etyką lekarską. Dr Paweł Basiukiewicz krytykował postępowanie rządu w Polsce i na świecie w związku z pandemią koronawirusa.

„Mój Mocodawca, dr Paweł Basiukiewicz, został właśnie uniewinniony w całości przez Sąd Lekarski przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie w związku z zarzutami prezentowania w ostatnich dwóch latach poglądów niezgodnych z zasadami etyki lekarza” – napisał mecenas Piotr Schramm. „Bardzo dziękuję za tę sprawiedliwość” – dodał mecenas Schramm.

Przypomnijmy, dr Paweł Basiukiewicz otrzymał wezwanie na przesłuchanie do Naczelnej Izby Lekarskiej. Na przesłuchanie zostali wezwani, również m.in. dr Zbigniew Martyka – kierownik Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego w szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej; prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski; dr Paweł Grzesiowski – lekarz pediatra, immunolog, doktor nauk medycznych.

Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.