Dr Martyka uznany winnym, bo miał rację!

Opublikowano: 19.12.2022 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 5461

„Wyrokiem Okręgowego Sądu Lekarskiego w Krakowie z dn. 19.12.2022 r. odebrano dr. n. med. Zbigniewowi Martyce prawo wykonywania zawodu na 1 rok” – ogłosił w mediach społecznościowych dr Paweł Basiukiewicz. Po ogłoszeniu wyroku do zgromadzonych wyszedł dr Zbigniew Martyka. Tłum skandował „Precz z medyczną inkwizycją!”. Proces w tej bulwersującej sprawie był niejawny.

Lekarza pozbawiono wykonywania z powodu donosu, jakie złożył na niego Michał Biendziuk. Pretekstem było, iż nie wspierał słowem oficjalnej narracji, która w czasach rzekomej pandemii była przez Naczelną Izbę Lekarską i rządowych doradców medycznych za „aktualną wiedzę medyczną”. Dr Martyka stanął na ławie oskarżonych, ponieważ „kwestionował skuteczność noszenia maseczek w przeciwdziałaniu COVID-19; zwracał uwagę, że COVID-19 stanowi marginalne zagrożenie dla młodych osób i prawie żadne dla osób zdrowych; stwierdził, że szczepienie dzieci poniżej 12 roku życia stwarza dużo większe zagrożenie niż zakażenie SARS-CoV-2; kwestionował zasadność zachowywania dystansu społecznego; mówił, że podjęcie programu szczepień przeciwko COVID-19 to eksperyment medyczny na niespotykaną skalę”.

Lekarz mówił np. w przeszłości, że pandemię ogłoszono w chwili, kiedy nie było jeszcze ku temu podstaw. „Od początku w Polsce, podając w wiadomościach dane dotyczące ilości zakażeń, posługiwano się liczbami bezwzględnymi, by wyglądało to bardziej dramatycznie. Strach miały budzić wówczas zgony w ilości kilku lub kilkunastu na dobę, podczas gdy w Polsce, z wszystkich innych przyczyn, dziennie umiera od 1100 do 1200 osób” – powiedział. „Należy ludziom pozwolić podjąć decyzję, czego bardziej się boją, zakażenia i niewielkiego ryzyka śmierci, zwłaszcza u osób młodych, czy nieznanych potencjalnych skutków ubocznych tego preparatu genetycznego, który jest przygotowany na szybko” – argumentował.

Wszystkie jego słowa, będące głosem rozsądku w czasach masowej medialnej histerii, okazały się z czasem prawdą, a mimo to sąd odebrał mu prawo do wykonywania zawodu na rok w nieuczciwym, utajnionym procesie. Za to ludziom, którzy się mylili i doprowadzili do ponad 200 000 nadmiarowych zgonów, nie spadł z głowy ani jeden włos.

„Jawność została wyłączona, możemy tylko powiedzieć, że zapadł wyrok negatywny dla pana doktora Zbigniewa Martyki. Zawieszenie w prawie wykonywania zawodu przez rok, czekamy na uzasadnienie i będziemy się odwoływać” – poinformowała radczyni prawna Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź, prawniczka dr. Martyki. „To, że nie mogę rozmawiać o przebiegu procesu, to już wiecie. Natomiast chciałam was uspokoić, ponieważ ja wierzę, że prawda zawsze zwycięża, wcześniej czy później. I pamiętajcie, my się nigdy nie poddajemy, zawsze schodzimy ostatni z placu boju i tak samo będzie w tej sytuacji, bo prawda jest po naszej stronie, bo dowody są po naszej stronie, bo badania naukowe są po naszej stronie. Dlatego nie ma znaczenia to, co się dzisiaj wydarzyło. Mamy możliwość odwołania się od tej decyzji, ono zostanie oczywiście – takie odwołanie – złożone i jak zawsze wygramy” – dodała.

Lekarza dopingowało kilkudziesięciu protestujących oraz poseł Braun i były europoseł Mirosław Piotrowski, których nie wpuszczono do budynku sądu. Poseł Braun został nawet przygnieciony drzwiami przez kilka minut, co skończyło się dla niego krwawiącą raną z dłoni.

Proces był niejawny zapewne dlatego, że transmisja mogła ukazać w całej okazałości jego farsę i stronniczość, która zaczęła się w momencie, gdy sąd wyznaczył na biegłego dr. n. med. Pawła Grzesiowskiego, który w czasach pandemicznej histerii nawet we własnym mieszkaniu chodził w maseczce.

Zgromadzeni przed budynkiem sądu krzyczeli „hańba”, „sanhedryn” oraz „zdrajcy”. Wymieniali też nazwiska lekarzy gwałcących w Polsce wolność słowa i prześladujących odważnych kolegów po fachu za merytoryczną krytykę koronawirusowych obostrzeń i zaleceń rządu.

Dr n. med. Zbigniew Martyka jest internistą i specjalistą chorób zakaźnych. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Przez kilka lat pracował jako lekarz w jednostkach wojskowych, m.in. w Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowym w Krynicy, uzyskując specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych. Później pracował w Szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej, wciąż doskonaląc swój medyczny fach i zdobywając w końcu tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie jest ordynatorem oddziału obserwacyjno-zakaźnego w Szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej.

To nie on powinien być skazany, lecz wszyscy lekarze wspierający rządową narrację, absurdalne obostrzenia, zamykanie szpitali i łamanie praw pacjentów, w wyniku których więcej ludzi zmarło z powodu walki z „pandemią”, niż na COVID-19.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: Twitter.com, NCzas.com, DoRzeczy.p, Agencja-Informacyjna.com, PCh24.pl
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. MrMruczek 20.12.2022 09:26

    Może by tak zorganizować zrzutkę na rozpętanie prawniczej batalii przeciw autorom tego szczepionkowego przekrętu, przeciw wszystkim tym sprzedajnym szczurom straszących ludzi z telewizora!
    Trzeba tylko zebrać poszkodowanych i kasę. Chętnie kilka stówek dorzucę na prawników.

  2. najzwyklejszy 20.12.2022 19:39

    Michał Biendziuk lizydup i szuja, co za gnojowisko ma na sumieniu z du.. Schwba, Sorosa, Rotschilda…, niech będzie przeklęty bo donosząc na dr Zbigniewa Martykę donosi na nas wszystkich myślących logicznie i stawiających veto ludobójcom, dzieciobójcom, mordercom czyli trzem w jednym reprezentowanym przez aktualny rząd RP i zgniliznę w postaci prezydenta RP.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.