Dowód na istnienie UFO?

Opublikowano: 25.01.2013 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 630

W Internecie krąży wiele nagrań dokumentujących pojawianie się niezidentyfikowanych obiektów latających w różnych miejscach i o różnym czasie. W ostatnich dniach jeden z nich zbudza jednak wyraźnie większe zainteresowanie i dyskusje. Poniżej prezentuję unikatowe nagranie niezidentyfikowanego obiektu poruszającego się po orbicie Księżyca. Czy to dowód na istnienie UFO?

Bliskość Księżyca względem naszej planety powoduje, że wiele osób nieustannie i na własną rękę prowadzi obserwacje jego powierzchni. Mając na uwadze fakt, że atmosfera ziemska może powodować zniekształcenia odbieranego przez nas obrazu to i tak stosunkowo często udaje się rejestrować niesamowite wręcz nagrania.

Na krótkim filmie widzimy, że niezidentyfikowany obiekt bardzo intensywnie porusza się po orbicie Księżyca. Wyłania się z zaciemnionej powierzchni, a następnie przyspiesza ponad kraterami po czym nagle zmienia kierunek i odlatuje z ogromną prędkością. Tym samym podważa to hipotezę o locie jakiegoś ziemskiego orbitera księżycowego.

Krytycy nagrania sugerują, że na wideo został uwieczniony ziemski samolot lub wysoko latający ptak. Inni upierają się, że jest to dzieło ingerencji grafika komputerowego. Warto jednak przypomnieć, że ostatnio ufolodzy w pobliżu Księżyca zauważyli UFO w trakcie zaćmienia Słońca, które miało miejsce w maju ubiegłego roku. Co więcej, uczestnik pierwszej wyprawy na Księżyc, Edwin Aldrin w 2006 roku publicznie przyznał, że w czasie lotu Apollo 11 towarzyszył im nieznany obiekt latający. Załoga zgłosiła fakt spotkania z UFO od razu na Ziemi, ale kierownictwo NASA postanowiło nie badać dalej tych informacji i nie podawać ich do mediów…

Opracowanie: Victor Orwellsky
Na podstawie: www.abovetopsecret.com, www.huffingtonpost.com, www.ufo-blogger.com
Źródło: Kod Władzy

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. goldencja 25.01.2013 12:35

  Taki sam “dowód” jak film “Dzień niepodległości”. Zastanawiam się co może być określane mianem “dowodu” na istnienie UFO? Jaki rodzaj badania należy zrobić aby udowodnić, że istnieje UFO? Myślałam, że UFO to jest założenie-określenie niezidentyfikowanych obiektów latających. Wydawałoby się, że wystarczy, że zaobserwuje się obiekt latający, którego nie można zidentyfikować i to jest już miano UFO. Są jakieś dodatkowe kryteria?

 2. goldencja 25.01.2013 12:47

  no dokładnie, czyli dowód na istnienie np. samolotu – gdy UFO zostanie zidentyfikowane jako samolot. Tylko wtedy to nie jest dowód na istnienie UFO tylko na istnienie samolotu…

 3. devilan1410 25.01.2013 14:07

  Czy tam nie ma przypadkiem jednego obiektu za drugim? Znaczy, że są dwa?

 4. rolny 25.01.2013 14:45

  A jak myślicie Edwin Aldrin uznał ten obiekt który leciał koło nich jako ziemski?? Chyba poza ziemski. To jest dowód czy nie??

 5. Il 25.01.2013 15:19

  przecież to supernowoczesne (nie)tajne obiekty latające wyprodukowane przez unię stanów germanyki.

 6. muria 26.01.2013 09:12

  Cóż za wyjątkowy przypadek, że wideo jest w 360p. Jaka szkoda, że wszyscy obserwatorzy UFO mają tak kiepskie kamery 🙂

 7. revenue 28.01.2013 09:18

  Ja również widzę tam dwa obiekty, które zmieniają prędkość i tor lotu. Poza tym na zaciemnionej części księżyca widać zapalające się i gasnące światło (tak to wygląda) – nie mam pojęcia co to jest.
  Natomiast twierdzenia, że są to samoloty albo ptaki są jeszcze bardziej niedorzeczne niż twierdzenie, że jest to UFO.
  Co do jakości wideo – i tak jest lepsza od tego, co wypuszcza NASA (!) Nagrania wideo księżyca w HD, w publicznie dostępnych materiałach NASA nie uświadczysz.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.