Dostawca Amazona pracował mimo zawału serca

Opublikowano: 18.04.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1475

Kierowca Amazona twierdzi, że kazano mu kontynuować swoją zmianę po tym, jak doznał niepokojących objawów, które później okazały się być zawałem serca.

46-letni Neil Martin po wyjeździe z Wigan doznał bólów w klatce piersiowej, zawrotów głowy i zimnych potów, ale jego menadżer z agencji Deva Logistics, za pośrednictwem której zatrudnia go Amazon, kazał mu pracować dalej.

Menadżer 46-letniego Neila jest obecnie oskarżany o to, że nalegał, aby ten dokończył swoją zmianę. Tata dwójki dzieci mówi, że czuje, iż „mógłby umrzeć na drodze, a firmy by to nie obchodziło”.

Firma Deva Logistics zaprzecza tym oskarżeniom i twierdzi, że nie wiedziała o tym, że kierowca został zostawiony z paczkami.

Neil próbował zignorować swoje objawy, ale ostatecznie zadzwonił do biura. Poprosił kierownika o to, aby ktoś odebrał od niego paczki, gdyż musi jechać do szpitala.

„Powiedzieli mi, że ktoś może wziąć połowę mojej trasy, ale nie mogą zrobić nic więcej” – powiedział mężczyzna, który mimo niepokojących objawów kontynuował swoją zmianę. „Nie zdawałem sobie wtedy sprawy, jakie to było poważne. Ale to trwało przez całe popołudnie, po prostu było coraz gorzej. Zawroty głowy były takie, że musiałem się zatrzymać, bo nic nie widziałem” – powiedział Neil.

Po tym, jak Neil wrócił do magazynu kilka godzin później, około 18:30, jego kierownik podobno zapytał, czy mógłby następnego dnia pracować na mniejszej trasie. „Powiedziałem, że najpierw muszę iść do szpitala, zanim zacznę myśleć o paczkach” – dodał Neil, który po pracy wraz z żoną pojechał na ostry dyżur.

„Lekarze powiedzieli mi, że miałem zawał serca i zapytali, dlaczego tak długo czekałem na przyjazd. Byłem zniesmaczony. Poczułem, że dostarczanie paczek jest ważniejsze niż moje zdrowie. Nie obwiniam ich za atak serca, ale czuję, że mogłem umrzeć na tej drodze, a ich by to nie obchodziło” – powiedział Neil, który został w szpitalu przez 10 kolejnych dni.

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Baltazar Bombka 18.04.2022 09:44

    “mógłby umrzeć na drodze, a firmy by to nie obchodziło”. – Jak to nie? Rozwaliłby samochód z ładunkiem a to naraziloby firmę na koszty. Jeśli komuś się jeszcze wydaje ze korpo dba o pracowników to zyje pod kamieniem. Dla nich jesteście tylko numerem. Zresztą dla innych pracodawców też.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.