Doradczyni Hillary Clinton pokieruje AI w USA

Opublikowano: 26.11.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 366

Suzanne Nossel, była asystentka (żyda-tłum.) Richarda Holbrook’a w okresie pełnienia przez niego urzędu ambasadora amerykańskiego przy ONZ, a obecnie delegatka-asystentka w International Organization Affairs, została wybrana na stanowisko nowego dyrektora wykonawczego organizacji Amnesty International USA. Pełniąc obowiązki w Departamencie Stanu bardzo gorliwie wykorzystywała ideę praw człowieka jako narządzie przynoszące pożytek imperialnym ambicjom USA. Panna Nossel poprzednio pracowała dla Human Rights Watch jak i dla Bertelsmann Media Worldwide i dla gazety „Wall Street Journal” na stanowisku wiceprezesa ds. strategii i operacji.

Rada Dyrektorów Amnesty International uznała, że zaangażowanie Suzanne Nossel na rzecz administracji Clintona i Obamy było wystarczającym dowodem na jej fachowość i zdecydowała nie wysuwać pretensji do niej za zbrodnie popełnione w Jugosławii, Afganistanie, Iraku, Libanie etc.

Panna Nossel uruchomiła kilka kampanii przeciwko Iranowi, Libii i Syrii. W ciągu ostatnich miesięcy stała się sławna z powodu wprowadzania w błąd organizacji Human Rights Council w Genewie w intencji uzyskania rezolucji upoważniającej do wojny z Libią przyjętej przez Radę Bezpieczeństwa. Oskarżenia panny Nossel już dawno zostały obalone.

Tłumaczenie: RX
Źródło oryginalne: www.voltairenet.org
Źródło polskie: Stop Syjonizmowi


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. LeeFu 26.11.2011 12:23

    Tak ch@jowo jak wyglada tak jak widac dziala… Ehh swiat schodzi na psy… Kazdy juz wie ze ONZ i NATO, WHO dziala przeciwko ludziom ale AI i reszta to juz klapa po calosci…Pz

  2. adambiernacki 26.11.2011 15:09

    Syjonistyczna bestia czystej krwi.

  3. maciejex 26.11.2011 17:27

    Patrząc na tą panią – gdyby ktoś mi powiedział, że jest Reptalianką to bym chyba uwierzył ;).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.