Doprowadzą nasz kraj do ruiny

Opublikowano: 16.06.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 878

Mamy wielkie zasoby węgla, to ogromne bogactwo, a politycy postanowili zlikwidować polskie kopalnie. Według dokumentu podpisanego przez Morawieckiego ostatnią kopalnię zamkną w 2040 roku, ale… od 1 stycznia 2024 zostaną zamknięte w Polsce wszystkie stacje odmetanowania. Bez tych stacji nie będzie można wydobywać węgla a elektrociepłownie wykorzystujące metan nie będą mogły pracować. Niszczą energetykę naszego państwa i górnictwo, aby doprowadzić Polskę do ruiny?

13

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Admin WM 17.06.2022 08:09

    Rząd robi wszystko, by dla realizacji planu Wielkiego Resetu zniszczyć polską gospodarkę, a ABW ma to gdzieś, a nawet ochrania te działania, zamiast zastanowić się, dlaczego wszystkie decyzje Morawieckiego osłabiają Polskę (militarnie, ekonomicznie, itd.). No, ale ABW słucha poleceń rządu PiS-u, więc nie można spodziewać się antyrządowej reakcji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.