Donald Tusk uciekł przez szatnię!

Opublikowano: 19.03.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2021

Trzy nagrania wideo ze spotkania lidera PO z wyborcami, które odbyło się 17 marca 2023 roku w Hali Skarpa w Bytomiu.

Odważna obywatelka powiedziała Tuskowi, że wojna na Ukrainie nie jest wojną Polaków, lecz banksterów, którzy zarabiają na sprzedaży broni i śmierci ludzi. Tusk ma w tej sprawie identyczne zdanie jak rząd PiS-u. Doszło do kłótni. Ogłupieni ludzie bili brawo Tuskowi.

Dziennikarka została wyrzucona ze spotkania z Tuskiem.

Donald Tusk uciekł przed lokalnym dziennikarzem przez szatnię.

Źródło: YouTube.com [1] [2] [3]


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 20.03.2023 09:36

    PiS PO jedno zło! I z prawa i z lewa szambo się rozlewa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.