Donald Trump kontratakuje

Opublikowano: 07.10.2020 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2782

Prezydent Donald Trump wyraził zgodę na odtajnienie, w całości i bez wyłączeń jakichkolwiek poufnych informacji, dokumentów dotyczących śledztwa w sprawie przypisywanych mu powiązań z Rosją, a także w sprawie skandalu z pocztą elektroniczną jego rywalki w wyborach w 2016 roku, Hillary Clinton.

Amerykański prezydent poinformował o tym na „Twitterze”: „W pełni zezwoliłem na całkowite odtajnienie wszystkich bez wyjątku dokumentów, dotyczących jednej z największych ZBRODNI politycznych w historii Ameryki – rosyjskiej mistyfikacji. A także skandalu z pocztą elektroniczną Hillary Clinton. Bez redagowania!”

W kolejnym wpisie na „Twitterze” Trump dodał: „Wszystkie skandaliczne informacje na temat rosyjskiej mistyfikacji zostały przeze mnie odtajnione już dawno. Jednakże, z krzywdą dla naszego kraju, ludzie działali bardzo wolno, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że jest to prawdopodobnie największa zbrodnia polityczna w historii naszego kraju. Działajcie!!!”.

Jak się wydaje, Trump przystąpił do zdecydowanego kontrataku wyborczego, decydując się wykorzystać „Rewelacje dyrektora wywiadu USA” Johna Ratcliffe’a przeciwko członkini domniemanego „triumwiratu” (Sanders-Soros-Clinton), mającego ponoć rządzić Ameryką po ewentualnym zwycięstwie 78-letniego Bidena 3 listopada.

Opracowanie i tłumaczenie: Grzegorz Grabowski
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Dawid 07.10.2020 11:28

    Jednak ten Trump swoje namiesza, tak jak się tego niektórzy spodziewali. Można chyba powiedzieć, że jednak działa przeciwko elitom.

  2. BANDZIORkaq 13.10.2020 21:57

    Lubię Trampka, niech miesza, świruje , stać go. Zostanie bohaterem i zaliczy kulkę, nie życzę mu tego, ale chyba tak będzie. Anarchista wśród narodów agendy. Brawo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.