Dokładka – Właściwy człowiek

Opublikowano: 03.09.2015 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2241

Czas najwyższy opowiedzieć o kilku detalach, bo są miejsca, gdzie człowiek nie ma żadnego krewnego. Dlatego dobrze jest sobie zrobić własnego człowieka na miejscu. Człowieka, na którym będzie można w 100% polegać w tych trudnych czasach. Człowieka, który będzie doglądał interesów na miejscu i nie będzie miał nigdy żadnych problemów z wykonywaniem rozkazów. Czasami jest nim generał, czasami radykalny ekolog, czasami wielki bohater narodowy, jak to w interesach. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Grunt żeby był w 100% lojalny w stosunku do grupy inwestorów i żeby ofiara z ludzi została spełniona w imię pieniądza.

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 23.08.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.