Dokładka – Media masowego rażenia

Opublikowano: 30.04.2015 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2242

Dla kogo pracują dziennikarze w mediach masowego rażenia i na czym się tam zarabia? Jak to się stało, że papieros zaczął być symbolem emancypacji kobiet w latach 1920 w Ameryce? Kto był tajemniczą postacią w której podkochiwała się cały czas baronessa Margaret Thatcher? Co do tego wszystkiego ma ropa, karabiny, giełda oraz Bank Światowy? Czyli jak to jest z tymi korporacyjnymi mediami oraz komu i czemu służą.

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 19.04.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.