Dokładka – Jak zarobić i się nie narobić?

Opublikowano: 04.06.2015 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2315

O tym jak globalnie zarobić, a się nie narobić. Kogo znać i jakie są alternatywne możliwości kariery w globalnym świecie. Bo wcale nie trzeba siedzieć za biurkiem, kiedy jest tyle atrakcji w terenie. Wystarczą tylko chęci do budowania demokracji. Bez krawata, bez wypastowanych butów. Porzucać czasami koktajlami Mołotowa w egzotycznych krajach. Wystarczy tylko poznać właściwych ludzi i wiedzieć co im zaoferować.

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 17.05.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.