Dokładka – Bo kto nie ma miedzi ten na dupsku siedzi

Opublikowano: 17.08.2015 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2391

Bo tak już na świecie jest, że wszyscy wierzą, że jak nie ma miedzi to się na dupie siedzi. Bardzo dobrze, że wierzą, bo dzięki temu brytyjska rodzina królewska i właściciele aktywów z giełdy w NYC mogą zaplanować dla siebie spokojną starość, oraz złotą, a wręcz platynową, przyszłość dla swoich dzieci. Bo jak już spełniać ofiarę z ludzi, to globalnie sporo na tym zarabiając. Tym bardziej, że interesy są planowane na pokolenie do przodu, a wszystko to oczywiście w imię boga bilonu.

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 19.07.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.