Dojeżdżanie wulgaryzmów

Opublikowano: 27.11.2021 | Kategorie: Prawo, Publicystyka, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2380

Uwaga! Poniższy artykuł zawiera wulgaryzmy.

Naród polski zapowiada zabijanie lekarzy za namawianie do szczepień.

„Uwaga, uwaga! Zginęła odpowiedzialność społeczna za przebieg pandemii. Ostatnio widziana w towarzystwie dystansu społecznego, maseczki, płynu do dezynfekcji i szczepionki COVID. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony jest o kontakt z pogrążonym w bezradności Ministerstwem Zdrowia” – zatweetował dr Dominik Lewandowski z Ustronia, prezes Młodych Polskich Lekarzy Rodzinnych.

Odpowiedź przyszła szybko: „Będziesz wisieć, konowale”.

Wieszanie na haku

Dr Tomasz Karauda mieszka w Łodzi. Zachęca do szczepienia.

„Jesteś jak dr Mengele. Nazisto! Dostaniesz karę śmierci, to ci obiecuję”.

„Czekaj, Żydzie pierdolony, jak dostaniesz cyklon B”.

„Rozliczymy się jak w Norymberdze. A może nawet szybciej. Pilnuj rodziny, jeśli chcesz ją mieć! Oglądaj się za siebie. Sam się wpisałeś na listę nazistów XXI wieku, dlatego będę wypatrywał twojego szpetnego ryja na mieście i wyjaśnimy parę spraw” – grożą mu przeciwnicy szczepionek na COVID-19.

Dr Matylda Kłudkowska z Poznania, wiceprezeska Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych, po opublikowaniu swego zdjęcia ze szczepienia dostała wiadomość: „Kretynka, czym się chwalić, debilizmem, mam nadzieję, że niedługo po tym się przekręcisz, idiotko”. A po wypowiedzi dla mediów: „Wasz koniec jest bliski. Nie bój o pominięcie. Twarze wszystkich zdrajców i bandytów jak ty są zapamiętane i zapisane. Niedługo zastosujemy dla was rozwiązania, planowo przewidziane dla nas. Pewnie się domyślasz, jakie to metody humanitarnej dekapitacji wg FEMA”.

Molnupiravir to nowy lek przeciwwirusowy. Kuracja kosztuje ok. 712 dolarów. Dr Bartosz Fiałek z Płońska zaproponował, aby osoby niezaszczepione z przyczyn pozamedycznych płaciły za leczenie, jeśli się zarażą. „Refundowanie kilkadziesiąt razy droższego leku o bardziej chemicznie rozbudowanej budowie ludziom, którzy nie chcieli się szczepić profilaktyczną, tańszą i mniej chemiczną szczepionką z powodu wyimaginowanego strachu, jest bzdurą”. Odzew narodu: „Śmieć śmieciem zostanie… Przestań się bluźnić za kasę, kurwo”; „Ty idioto, debilu, lecz się na nogi, bo na głowę za późno”; „Jeszcze będziesz płakać skurwielu, jak cię na haku zawieszą… Obym dożył”; „Covidowy kłamczuszek z ciebie, Bartuś. Kiedyś będziecie z tego rozliczeni. Braun przepowiedział przyszłość takich jak ty”.

Wyroki śmierci

Prof. Jerzy Filipiak, rektor Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, zdecydował, że w zajęciach stacjonarnych mogą uczestniczyć osoby z certyfikatem szczepień bądź ważnym negatywnym testem PCR. Podobnie zdecydował prof. Wojciech Malajkat, rektor Akademii Teatralnej im. Zelwerowicza w Warszawie, bo tego zawodu też nie sposób uczyć zdalnie.

U prof. Filipiaka zaprotestowało sześcioro studentów z ratownictwa medycznego, z wydziału pielęgniarstwa, z kosmetologii, oraz jeden przyszły lekarz. Niewielu…

W ich imieniu wytoczyli działa posłowie Anna Maria Siarkowska, szefowa parlamentarnego zespołu ds. sanitaryzmu (PiS), i Grzegorz Braun (Konfederacja). Kilka organizacji – Wataha Beskidzka, Patrioci Polscy, Strażnicy Wiary i Narodu – wydali na rektorów wyroki śmierci.

Obcinanie głów

Dr Kłudkowska dostała informację, że skrócą ją o głowę. Kaci podali szczegóły obcinania. Bez wątpienia – przestępstwo z art. 190 kk: „Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę (…), jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona (…)”. Zagrożenie – do dwóch lat więzienia.

Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych poprosiła o pomoc prokuraturę. Ta odmówiła wszczęcia postępowania.

Lekarka opublikowała groźbę w mediach internetowych, więc jednak się nie bała – tak śledczy wyjaśnili bezczynność.

Kłudkowska (za portalem Rynekzdrowia.pl): „Opublikowałam właśnie dlatego, że się bałam”.

Prokuratura poradziła: niech sama ściga hejterów. Niech dochodzi swego na drodze cywilnej. Może prywatny akt oskarżenia?

Aby kogoś prywatnie pozwać, trzeba znać jego personalia, adres, numer PESEL. Zbieranie dowodów jest w takich sprawach niezwykle trudne. Hejterzy często kasują swoje wypowiedzi czy konta. Mało kto podpisuje się nazwiskiem, większość ukrywa się pod nickiem albo fałszywymi danymi. Dlatego pomysł „zrób to sam” słabo sprawdza się w życiu.

Lekarze nie chcą zastępować prokuratorów nawet jeśli wiedzą, kto stoi za atakiem. Bo to kilka lat wyrwanych z życia. Rodzice zaatakowali na wizycie szczepiennej lekarkę. Nagrali tę aktywność telefonem komórkowym i film zamieścili w sieci. „Dojechać kurwę” – mobilizowali widzowie. Nikt nie zareagował.

Palenie i zarzynanie

25 lipca 2021 r. uniemożliwiono szczepienia w Grodzisku Mazowieckim. Interweniowała policja. Zatrzymano dwie osoby, postawiono zarzuty, co w takich sytuacjach wcale nie jest normą. Jednak organy ścigania nie przewertowały kodeksu, szukając paragrafu związanego ze zdrowiem publicznym. Zastosowano ten o naruszeniu nietykalności cielesnej funkcjonariusza, znieważeniu i kierowaniu gróźb karalnych wobec policjantów.

„Jeśli takie sytuacje będą się pojawiały, to na pewno służby będą interweniowały w sposób bardzo, bardzo zdecydowany” – wyraził nadzieję wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

29 lipca 2021 r. w Bytomiu zaatakowano pracownicę sanepidu.

31 lipca 2021 r. szczepibus w Gdyni.

1 sierpnia 2021 r. antyszczepionkowcy wtargnęli do Klinicznego Szpitala Ginekologiczno-Położniczego w Poznaniu. Tego dnia ruszyły szczepienia ciężarnych, na szpitalnym Pikniku Laktacyjnym wystawiały się więc pod igły całe rodziny.

Autorytetem medycznym, zagrzewającym agresorów, była Katarzyna Bros-Walderdorff, homeopatka spod Bielska-Białej. Mówiła, że ostatnim razem takie eksperymenty medyczne prowadzono… „Aż mam ciarki, kiedy wymieniam tę nazwę. No, w Oświęcimiu!”.

W nocy z 1 na 2 sierpnia 2021 r. w Zamościu podpalono mobilny punkt szczepień i budynek miejscowego sanepidu.

„Doszło do aktu terroru. Terroru wobec państwa” – zagrzmiał minister zdrowia Adam Niedzielski. Obiecał nagrodę dla osoby, która wskaże sprawcę podpaleń – 10 tys. zł.

12 sierpnia 2021 r. w Starogardzie Gdańskim 24-latek zadał lekarzowi kilkanaście ciosów nożem.

Mężczyznę zatrzymano. Komendant policji zapewnił, że ujęcie podpalacza z Zamościa to kwestia kilku dni. Jest przecież zdjęcie z monitoringu.

Nieoficjalnie wiadomo, że nożownik leczył się psychiatrycznie, z karą będzie więc trudno. Choć minęło kilka miesięcy, nie udało się namierzyć podpalacza.

Zamykanie do ciężkich więzień

Naczelna Rada Lekarska wiele razy apelowała do rządu, aby powiedział: stop.

To opłacana i świetnie zorganizowana wojna informacyjna – przekonywała. Z powodów oczywistych państwo musi ją wygrać.

„Wystarczy trochę zdecydowania” – zachęcał prezes Andrzej Matyja. Pomogło tyle, że przy okazji nowelizacji ustawy o świadczeniach zdrowotnych wprowadzono przepis, że za naruszenie nietykalności personelu punktów szczepień można posiedzieć nawet 3 lata. A we wrześniu 2021 r. Ministerstwo Sprawiedliwości skierowało wytyczne do prokuratorów regionalnych, żeby postępowania dotyczące zniesławiania medyków w związku z COVID-19 były prowadzone z urzędu, nawet bez wniosku pokrzywdzonego.

Wnoszę, żeby Jakub Romelczyk, prokurator regionalny z Warszawy, w wolnej chwili zajrzał do fejsa Anny Marii Siarkowskiej. Pani poseł Siarkowska uważa, że partyjny kolega minister Niedzielski to dywersant i koń trojański opozycji. W najlepszym razie. Oczywiście Siarkowska ma takie prawo. Ma też prawo zapraszać ekspertów takich, jakich lubi. Dr Piotr Witczak słynie z gadek o „rządowej promocji COVID-a”.

„Na cele tej promocji rząd przeznacza ogromne środki finansowe” – podkreśla Witczak. Przykłady? Pompowanie kasy w szpitale, które przekształcają swoje oddziały kliniczne na covidowe. Ostatnio wyciągnął łapy Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu.

Witczak jest znany, bo jest z Proremedium. Myślicie, że to jakaś klinika? Skąd. Tak nazywa się prowadzona przez niego strona w internecie, wyśmiewająca używanie maseczek, kwestionująca szczepienia dzieci i szczepienia w ogóle. Mało kto zagląda do zakładki „Nota prawna”, w której właściciel informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za „wynikające z użytkowania strony wszelkie bezpośrednie i pośrednie straty, szkody i inne zdarzenia o negatywnych skutkach”.

Przechodzę do wątku, który mógłby zawodowo zainteresować prokuratora Romelczyka. Po wpisie Siarkowskiej z 1 listopada 2021 r.: „Minister Adam Niedzielski wraz z totalną opozycją, za plecami posłów PiS, pracuje nad utratą sejmowej większości” – fotomontaż: minister zdrowia w pomarańczowym więziennym drelichu ze skutymi rękami, eskortowany przez trzech zbrojnych. Tytułem wyjaśnienia: takie stroje noszą pensjonariusze najcięższych zakładów karnych.

Dalej komentarze. „Mam nadzieję na taki widok w niedalekiej przyszłości”; „Oj tak. Piękny byłby widok”; „Tego typa powinno się prowadzić w masce. No, chyba że zdjęcie maski będzie jego ostatnim życzeniem”; „W kaftanie bezpieczeństwa”; „Kanalia”; „Wdraża plan ludobójstwa i czipowania ludzi…”; „Wisielski w formie”; „Jasno widać, jak wisielec marzy o linie”.

Jeżeli to nie jest szczucie i klasyczna mowa nienawiści, to co to jest?

Autorstwo: Bożena Dunat
Źródło: TygodnikNie.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. robi1906 27.11.2021 11:15

  Co dało Nie publikowanie prawdziwych informacji o rozkradaniu Polski?,
  dało dobrobyt panu Urbanowi (i tak notabene zaufanemu Jaruzelskiego, tego samego Jaruzelskiego które pewnie za obietnicę życia wiecznego oddał Polskę pod zarząd banków żydowskich tfu, fenicjańskich).
  I tak pan Urban drukował i drukował a kasa rosła i rosła i nic tak naprawdę to pisanie nie zmieniało, a teraz eksperyment “medyczny”, bo autoce przypomnę że szczepienie mrna zostały dopuszczone poza jakąkolwiek procedurą jest broniony, może to wszystko wyjaśni jeśli przypomnę że pan Urban jest nie, nie “komunistą” jak nas wytresowano w takim “szufladkowaniu”, on jest tylko żydem.

 2. wert 27.11.2021 12:10

  Nie wiem, kim jest autor lub autorka, ale powinno to wiedzieć, że taka pisanina, to współudział w zbrodni na narodzie. Więc autorze, ty już wiesz, co będziesz obok wszystkich “Mengele”. Mam taką nadzieję.

 3. pikpok 27.11.2021 16:08

  Co kraj to obyczaj, w Europie palą samochody, a w Nowej Zelandii odtańczyli hake.
  Dlaczego wszyscy w NWO mają być wyszczepieni ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.