Do więzienia za tłumaczenie książki

Opublikowano: 13.12.2012 | Kategorie: Historia, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 353

72-letni rewizjonista Gunter Deckert, który spędził w więzieniu pięć lat za badania na temat holocaustu i stawianie pytań niezgodnych z oficjalną wersją tego historycznego wydarzenia, został skazany na kolejne pięć miesięcy pozbawienia wolności.

Tym razem zbrodnią Deckerta było przetłumaczenie na język niemiecki książki włoskiego rewizjonisty Carlo Mattogno pt. “Auschwitz: Pierwsze gazowanie”, która wyraża wątpliwości odnośnie szczególnie chronionego dogmatu holocaustu: istnienia i używania do mordowania ludzi komór gazowych.

Wyrok w tej sprawie (sześć miesięcy więzienia, 600 euro grzywny i spłatę kosztów sądowych) zapadł w lipcu 2010 roku w sądzie rejonowym w Weinheim. Po apelacji skazanego i siedmiu kolejnych rozprawach ten sam sąd utrzymał wyrok, skracając go o miesiąc z powodu długotrwałego postępowania. Prokurator nakazał Deckertowi stawić się w więzieniu w Mannheim tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia. Po protestach ze strony skazanego, datę tę zmieniono na 2 stycznia 2013 roku.

Niemcy są krajem, do którego odsyła się niewygodnych historyków i badaczy drugiej wojny światowej i holocaustu. Tam są sądzeni i skazywani. W niemieckich więzieniach wyroki odsiadywał już m.in. australijski rewizjonista niemieckiego pochodzenia Ernst Zundel, natomiast w Austrii uwięziony był brytyjski historyk i badacz David Irving.

Źródło: Autonom

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
egzopolityka
Użytkownik

Jak już pisałem, Żydzi na całym świecie wywarli ogromny negatywny wpływ na rządy wielu krajów w celu ukrycia prawdy historycznej, którą masowo na całym świecie fałszowano w książkach, filmach, wywiadach ze świadkami. Otóż, jak donosi źródło informacji Laura Knight-Jadczyk, które wielokrotnie podawało szczegółowe i potwierdzone dane, NIE BYŁO KOMÓR GAZOWYCH. Niezależni badacze również opublikowali na ten temat filmy analizujące różne dane na ten temat takie jak nieszczelne drzwi w rzekomych komorach, gdzie miano puszczać cyjanowodór itp. Faktycznie nie zginęło 6 milionów Żydów tylko 3 miliony w obozach koncentracyjnych na skutek wycieńczenia ciężką pracą. Celem tego fałszowania prawdopodobnie było uzyskanie korzyści politycznych dla Żydów i dla Izraela, bo społeczeństwo światowe miałoby dzięki współczuciu łagodniejsze spojrzenie na Żydów a między innymi na ich paskudne działania takie jak agresja na Palestynę oraz, jak donosi to samo źródło informacji (LKJ), przeprowadzili operację zwalenia budynków WTC. Zwalenie to zostało zrobione dzięki Żydom zatrudnionym na wysokich stanowiskach wojskowych w armii USA, którzy wykorzystali satelitarną broń skalarną czyli rodzaj skondensowanej energii. Budynki zaopatrzono jedynie w zainstalowane specjalnie koncentratory fali, żeby skupić uderzenie broni skalarnej na tych budynkach. Celem tej akcji było skierowanie armii USA na rzekomych terrorystów w krajach otaczających Izrael i dzięki temu Syjoniści (wśród których połowa obywateli to psychopaci) chcieli się pozbyć swoich rzekomych wrogów.

manriusz
Użytkownik
manriusz

To że żydzi chcą być wszędzie uznawani za ofiary i domagają się rekompensat od wszystkich to prawda.Co do liczby jaka zginęła podczas WW2.Oni podają że było to ok.6 milionów.Inne źródła podają że żydów w Europie w tym czasie było od 2.5 do 3 milionów.Niektórzy podają że maksymalnie 1 milion mógł zginąć podczas wojny.Cudowne rozmożenie?

UP .Nie opieraj swoich wniosków na osobach pokroju tej pani którą podałeś ponieważ to raczej hobbystka i amatorka a nie źródło rzetelnych informacji.Łatwo znaleźć opinie o pracy tej pani w necie i nie są one pochlebne.Wręcz jest uważana za “nawiedzoną”.

Oglądałem i czytałem sporo o Holocauście.Nie wyobrażam sobie aby wszyscy świadkowie opowiadający o obozach i zabijaniu ludzi w komorach gazowych zmówili się aby kłamać.

Pozdrawiam

Febe
Użytkownik
Febe

Nawet gdyby tylko 1 mln lub 100 tys. Żydów zginęło to jest to coś makabrycznego. Zresztą, ginęli nie tylko Żydzi. A o tym ile od czasu zakończenia II wojny światowej ginie ludzi na różnych wojnach i w konfliktach zbrojnych też się nie mówi. Wielka ujma dla ludzkości, ale patriotyzm i nacjonalizm kwitnie wszędzie, zwłaszcza w szkołach.

davidoski
Użytkownik

Rosjan podczas II wojny światowej zginęło 24 miliony i jakoś nikt nie jest wsadzany do więzienia za negowanie tego faktu.

Aida
Użytkownik

Oprócz tej pani jest jeszcze kilka osób negujących holokaust np.: David Cole, dr Artur Butz, prof. Robert Faurisson, Fred A. Leuchter (zresztą temat komór gazowych zainteresował go, ponieważ pan ten zawodowo zajmował się opracowywaniem projektów wszelkiego typu urzą­dzeń do wykonywania egzekucji (krzesła elektryczne, śmiertelne zastrzyki, szubienice oraz komory gazowe) prawie wszystkich stanów USA, gdzie obowiązuje jeszcze kara śmierci. Więc zdziwił się bardzo kiedy zobaczył rzekomo komory gazowe w Polsce).