Dlaczego wy, nam Polakom, to robicie?

Opublikowano: 27.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1975

Pani Grażyna zaskoczyła pytaniem Donalda Tuska. Nie wiedział, o co chodzi? Zamiast odnieść się do pytania, dlaczego PO ws. kluczowych ustaw antywolnościowych głosuje jak PiS, podobnie jak prawie wszystkie inne partie, kieruje odpowiedź na…

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. replikant3d 27.03.2023 20:41

  Bo oni wszyscy grają do tej samej ,,bramki,,…

 2. adambiernacki 28.03.2023 00:38

  Aktorzy-złodzieje bo takiego mamy na obrazku będą istnieć dzięki temu kto jest bardziej obleśnym od pedofila podczłowiekiem czyli tym klakierem z nagrania.

 3. Fenix 28.03.2023 09:34

  Tusk “jestem ofiarą” . Kto zastąpi ofiarę ? Postawa dobrego gospodarz w Polsce ,i godnego męża stanu . Tusk ucz się od Łukaszenki, bo wiele ci brakuje by mu dorównać!
  Brawo Grażyna.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.