Dlaczego UE naprawdę boi się rolników?

Opublikowano: 29.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1088

Polscy rolnicy to przykład niezłomnej determinacji i siły, jaką mogą wykazać się ludzie stający w obronie swoich praw i interesów. To właśnie ich głębokie zaangażowanie i nieustępliwość w dążeniu do sprawiedliwości pokazuje, jak ważne powinno być dla nas patrzenie na ręce władzy i jak wiele można osiągnąć poprzez połączenie sił. Zaangażowali w wyższy cel Europę i dzisiaj, mogą pochwalić się coraz to kolejnymi sukcesami. Zobaczmy więc w jaki sposób stworzyli ruch, którym obalają dzisiaj decyzje niesprawiedliwego rządu i jak wyznaczyli ścieżkę dla całej Europy ty stanąć w opozycji powszechnej niesprawiedliwości. Jak rolnicy upokorzyli całą Unię Europejską?

Źródło: YouTube.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Stanlley 29.02.2024 09:31

    Eeee tam się boi, po prostu 20% ziemi na UA jest w rękach “ukraińców” , cudzysłów bo np tacy oligarchowie to mają w życi swój kraj i normalnych Ukraińców traktują jak zwierzeta. Reszta należy do firm typu Cargill czy Monsanto… no czyli interesy USA. Unia ma dopilnować by interesy szły dobrze – inaczej kryminaliska Urszula będzie miała wznowione postępowania, Scholtzowi wznowi się postępowanie o defraudację 300 000 000 euro…

  2. adambiernacki 29.02.2024 17:08

    Chodzi o więcej niż totalitarną władzę nad populacją tu chodzi wręcz o totalne zniewolenie hodowlane o zamienienie ludzi w zwierzęta hodowlane. Odebranie im człowieczeństwa by codziennie mordować masowo i truchłem karmić pozostałych zredukowanych do zwierząt póki się ich nie zabije na karmę itd. Przypominam też że rolnicy są w posiadaniu i mają prawo do posiadania prekursorów materiałów wybuchowych. Celem totalitarystów nazywanych globalistami jest nie tylko odebranie możliwości obrony ale nawet zadrapania kapo w tym tworzonym globalnie olbrzymim obozie koncentracyjnym.

  3. emigrant001 29.02.2024 19:33

    Dziś jeszcze można z tym walczyć, jutro może być za późno.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.